Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Můžu spolupracovat s jinými ponorkami
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Můžu spolupracovat s jinými ponorkami 
Jsem ještě nováček a chtěl bych se zeptat jestli je v kariéře v SH3 možné spolupracovat s jinými německýi ponorkami. A lovit ve "smečkách"
Děkuji  Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Kdyby jsi chlape více četl, než se ptal, tak zjistíš, že základem tohoto fóra je LIGA DIE KAPITÄNE a to je síťová hra mnoha kapitánů, několika flotil, právě ve smečkách. Přečti si pořádně toto http://silenthunter.cz/forum/viewforum.php?f=32  Wink v karieře si smečku nezahraješ.



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 07. 07. 2009, 18:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek vlčí smečka 
No v modech tGW a GXW se prý občas vyskytují německé ponorky, ale to se tu taky dočteš, nikdy jsem je nespatřil, takže nemluvím z vlastní zkušenosti... a je tu velice užitečné tlačítko "hledat"  Cool  Wink


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
V módech je potkáš, ale tak na 90% jen při vyplutí nebo návratu na základnu.
Má to ale výhodu! Můžeš jim zamávat!  Very Happy


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jo můžu potvrdit Stando já v modech potkal tuhle, ale chybělo jim trochu vody pod kýlem Very Happy



_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.