Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Útok na konvoj
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Útok na konvoj 
Rok 1943. Našel jsem konvoj , určil jeho přibližný kurs, trochu ho předjel a blížím se kolmo k němu na tichý chod v hloubce 50 metrů. Všechno se zatím vyvíjí parádně. Jsem asi 2000 metů od plánované trasy mého cíle, když v tom PING...PING...PING. Jeden eskortní torpédoborec se žene přímo na mě. Prostě nechápu. jak mě mohl objevit   Mad ! Nevíte jak tomuto předejít?
Mám GWX a hraju na 100% realismus.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Procti si forum (ja si to snad uz nastavim jako makro   Embarassed   )
a navod k GWX a dozvis se  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 16. 06. 2009, 11:48, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Útok na konvoj 
to Petr:

zkus třeba tohle http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=184 někdy je to o náhodě a spotřeba úhořů veliká ale důležité je přežít, jde to použít i na 100%obtížnost ale chce to mít trochu ve voku a pálit doprostřed konvoje



Naposledy upravil mysak_bob dne 17. 06. 2009, 13:59, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil saldy dne 17. 06. 2009, 13:24, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Stopování konvoje 
Když jsem znovu zkoušel útočit na na konvoj , ozkoušel jsem nový způsob zjišťování vzdáleností lodí bez hlídkového důstojníka:
Nejprve samozřejmě musíte loď identifikovat. U specifických lodí to není problém pokud jste v dobrém úhlu k ní. A teď přichází ten největší fígl. Zjistil jsem, že když posunete tu čárku, kterou určujete výšku todi, o jeden dílek, tak ji posunete asi o 0,01 stupně. Tím pádem můžete změřit úhel s vysokou přesností. Vzdálenost pak jedoduše spočítáme jako výšku lodi, kterou určíme z manuálu / tan úhlu.
Nevím jestli už to třeba znáte, ale nikde na foru jsem to nenašel.
Kdyžtak pak napište své případné zkušenosti.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to petr 
no, myslim, ze je to popsano, teda anglicky,
tady  http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?p=160#160
a http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?p=16068#16068


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.