Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
RFB vs TM - jakej je rozdíl?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek RFB vs TM - jakej je rozdíl? 
Zdar, jsem tu začátečních a trochu se tady nevyznám, pořád jenom nějaký skratky modů, atd. Mám SH4 1.4, jaký by jste mi doporučili mody aby byly v Čj a šli u nich vypnout omezená nafta a baterie a aby byla možnost zapnout automatický zaměřování jako to je v základní verzi. Hraju hlavně kariéru. Díky.

EDIT: Věc která sice nepatří k modum, ale i když se budu hodně snažit kdy skončí kampaň?



Naposledy upravil Petrroll dne 15. 06. 2009, 13:33, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Asi te zklamu, ale pokud nebudu pocitat UbM, tak zadny mod v CZ neni a obavam se, ze ani nebude.
Ne, ze by to neslo, ale kluci co delaji preklady ti potvrdi, ze cestinu ma smysl delat na finalni nebo temer finalni mody.
Ale nektere mody se meni i nekolikrat mesicne.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
A v AJ, by byly pro příležitostného hráče jaký mody pro kampaň, nakonec tu AJ nějak překousnu, hlavně když to vylepší mise v kampani.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak pak ti nezbyva nic jinyho nez procist jednotliva vlakna, co ti nejvic bude vyhovovat
zacal bych tady
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=755


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Můžeš na verzi 1.4 zkusit Trigger Maru udělal jsem na ni i češtinu ale nevím, jestli ta čeština je aktuálně na verzi 1.7 ale nemělo by to dělat problémy maximálně ti pár vět vyskočí anglicky.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jakej je ve skratce rozdíl mezi RFB a TM, nevim pro co se rozhodnout, díky za odpovědi.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No zkus si onich pročíst zde na fóru oni jsou svým způsobem dost podobné ale co tu běží anketa o nejlepší super modifikaci na SH4 tak zatím vítězí RFB1.5

Nebo jestli trochu mluvíš anglicky tak: RFB: http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=125529

A Trigger Maru : http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=132330


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No pročítal jsem si celý forum a jediný co jsem zjistil že RFB je podobný nějakýmu modu z SH 3 a TM nějakejm dvoum modům z SH3, takže nevim co si myslet, a anglicky umim asi na úrovni jednoduchého mluvení, takže to moc nepřelouskám.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jednoduše RFB je podle mne realistyčtější řekněme i náročnější a Trygger Maru sice také upravuje hratelnost a realitu ale je takové graficky hezčí. Nebo takto za Američany hraji Trygger Maru a za Němce RFB nevím proč prostě se mě to tak líbý. Jinak já ti doporučuji Tryger Maru .

Toto všechno je můj osobní názor se kterým nemusí a také nebude plno lidí souhlasit, ale, jak se říká tisíc lidí tisíc názorů, ale zkus si to Trygger Maru to je moc pěknej mod.



Naposledy upravil hiroc dne 16. 06. 2009, 13:32, celkově upraveno 1 krát.

_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Díky to jsem potřeboval slyšet, takže jdu to ROW + TM + RSRD + NSM to by mělo jít na SH4 1.4 v tejhle posloupnosti ne?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jak psal Hiroc vše je o subjektivním názoru, pokud si chceš najít své, je nejlepší prostě zkusit "vše", věnovat tomu "týden", odjet vždy jednu dvě mise, vybrat, vyladit a pak se pustit do plnohodnotné kampaně.

Snad jen informace, že na rozdíl od modů pro SH3, kde je většinou spojena vizuální změna s hratelností u SH4 tomu je tak, že jsou mody buď vyloženě na hratelnost a poté speciálně na vizuální změny. RFB a TGM jsou právě o změnách v hratelnosti, upravují částečně i vizuální stránku, ale hodně okrajově. RFB se zaměřuje spíše na "totální" realismu stejně jako RuB(pro SH3), kdežto TGM jde řekněme cestou GWX(pro SH3).

základní přehled hlavních:
Hratelnost, systém: TGM, RFB,
Kampaň: RSRD, OM
Grafika: ROW, PE, Environment


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
1) Díky moc, pudu do TM, vypadá to pro mě schůdnějc
2) Ještě jeden problém nikde jsem nenašel TM 7.1 pro 1.4 asi jsem blbej ale prostě to tu neni, a nějak se mi nechce kupovat datadisk U-boot kterej v sobě má 1.5.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
TM v1.7 je pro SH4 v1.5
teda aspon to pisou

TM v1.4 na subsimu je
 http://www.subsim.com/radioroom//downloads.php?do=file&id=1101



Naposledy upravil mysak_bob dne 15. 06. 2009, 17:22, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Takže pro 1.4 ho už neseženu, a 1.5 jinak než přes U-Boot taky asi ne co?
Škoda a už jsem se začínal těšit Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
SH4 Gold Edition by mela mit 1.5 v sobe, ale nevim, jestli se prodava u nas - ja mam jednu z prvnich 1.0


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.