Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Klonování posádky?!
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Klonování posádky?! 
Povedlo se vám někomu naklonovat si námořníka? Plavil jsem se v periskopové hloubce a dal rozkaz k vynoření. Pak jsem začal pomalu měnit posádku u elektrických motorů za tu odpočatou z ubikací.. vyměnil jsem 2 muže a těsně po přetažení 3. námořníka se ponorka vynořila, tudíž se přesunuli k dieselům. Ten poslední měněný námořník ale najednou byl jak v prostorách elektromotorů, tak vedle s dalšími  Very Happy myslel jsem si, že se jenom nějak sekla jeho ikonka, ale ne, prostě se sám naklonoval - teď mám 2 námořníky se stejným jménem, zkušenostmi, medailemi a oba použitelné.. jenom mi pro toho klona nějak nevyzbylo místo v ubikacích - měl jsem posádku co se počtu týče "tak akorát"

Je to nějaký ojedinělý bug nebo se to už stalo / stává? Patrolu jsem ještě nedokončil, možná se to vrátí do normálu po loadu/savu nebo po návratu na pevninu.. ale kdyby ne, dalo by se toho v případě nedostatku posádky možná i využít (zneužít..) Idea

_
* U-65, IXB, 1943
* SH3 + GWX 2.1 (mody: Lite Harbor Traffic, Enhanced Damage Effects, Alternate Loadscreen, Water Stream For Uboats v4, Life Boats & Debris v3b)


Citovat
Příspěvek  
teď jsem to zkusil jak jsi to tady popsal a nic normálně mi to hodilo na ubikaci.
možná proto že mám zákl.verzi bez patche.


Citovat
Příspěvek  
Laughing

netestuje oddělení pro zázračné zbraně na tvojí ponorce nějakou tajnou technologii ?  Wink


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to Shadowblade:

no to už mě taky napadlo, ale že by v roce 43 byli až tak daleko?  Very Happy nicméně save se mi nahrát nepodařilo, takže už nezjistím jestli to bylo s trvalými následky nebo ne.. za to určitě může ten klon (musel to bejt maskovanej brit!)  Evil or Very Mad

EDIT:  hned po začátku nové patroly mi jeden (a ještě k tomu stejný jako prve) zase přebývá.. v patrole před tím byl ale počet v pořádku..



Naposledy upravil mysak_bob dne 11. 06. 2009, 08:45, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
taky to mohl být maskovaný Herr Flick od gestapa  Smile ...


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.