Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Real Fleet Boat - RFB
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak odkaz na soubor RFB Light je znovu aktivní ale jen na měsíc pokud by měl někdo zájem o tento soubor i po uplynutí této doby necht kontaktuje mne a já jej znovu nahraji popřípadě pokud někdo ví o lepší možnosti sdílení dat než je letecká pošta a filefront tak dejte vědět předen moc děkuji.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím,
zaobstaral som si ofic SHIV a už aj  U-boat mision. Vyskúšal a bez RFB to nie je ono.
nainštaloval som poslednú verziu RFB a vyskytli sa problémy.
Test Submarine scholl neodmerám dobre vzdialenosť a ani rýchlost Mogami.
Ked vyskúšam len SHIV a U-boat tak je to v pohode.
Ale s RFB 1.52 (a nech už dám patche/hotfixi alebo nie) odmerám miesto cca 1500m len 800-900m a miesto 10 uzlov mi to dá 5uzlov a nemôžem lock-núť (staratí lock po 1 sek).
ked som mal len SHIV a RFB 1.4 , nemal som taký problém.
Už som aj registre XP vyčistil, JSGME aktualizoval, inštaloval a preinštaloval aj dvakrát, viac krát stiahol RFB a nič.  Crying or Very sad
Vopred dakujem za nejaký help.


_________________
7. flotila
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A jak tu výšku měříš?

Jestli se nepletu, tak RFB používá na různé druhy lodí, různý objekt na lodi, pro určení její výšky. U obchodních se myslím bere nejvyšší stožár, zatímco u válečných lodí je to vrchol nejvyššího komínu mám ten dojem. Vyjímkou jsou letadlové lodě, kde se bere jako záměrný bod letová paluba.

V každým případě je to popsaný v readme RFB, nebo v takovým tom seznamu změn a úprav. Alespoň v té verzi co jsem měl já tomu tak bylo.



Naposledy upravil Pragr dne 09. 04. 2009, 07:36, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to Tajpan 
a máš určitě stažený a nainstlovaný patch "RFB 1.52 Patch (18 January 2009)"
http://files.filefront.com/RFB+v152+Patch+18Jan097z/;13362404;/fileinfo.html/1/1

problém se špatným zaměřováním "při automatu" (zejména určování rychlosti) řešil právě tento patch


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dakujem Páni.
Problém je vyriešený.
1. Treba si naozaj prečítat ten manuál a je to tak: Vojnové lode sa zameriavajú na komím.
2. problém bol v patchi  11608, až ked som ho vynechal  a nainštaloval len ten posledný január2009, tak je to v poriadku.
Resumé . prvá misia . 24 torpéd vypálených . 20 zásahov a len 6 vybuchlo. mizerných 20.000ton. Paráda.
THX.

BTW: aké mody ešte k RFB používate ?


_________________
7. flotila
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
RFB + RSRD + Environmetal Mod + ROW Sound Effect's

Ale torpéda jsou děs, včera 16 vyslaných torpéd a 12 vadných...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek verze 
Ahoj kapitáni, možná budu za trubku, ale jak zjistím verzi hry? Jak sem se dočetl tak RFB jde jen na 1.5 . ale já ve hře po menu vidím akorát 1.4 a to počítám že je patch verze. díky za reply


Citovat
Příspěvek  
v. 1.5 je v UbM


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: verze 
Jde si stáhnout i RFB pro patch 1.4, zkus google a pokud se ti nepodaří najít odkaz tak dej vědět a já jej někam až budu mít čas šoupnu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek RFB pre ver. 1.4 
to: Ondrywg


http://www.filefront.com/13591042/RFB_v1.4.7z


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek rfb 
moc díky pánové za pomoc !


Citovat
Příspěvek  
Včera vyšel Real Fleet Boat 2.0 pro SH4 kapitáni.

Odkaz na subsim fórum:

http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=159709


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek problém 
ahoj mám takový problém. dnes jsem si nainstaloval RFB 2.0 a nejdou mi vůbec zvuky posádky. Před tím jsem mněl nainstalované dva módy na německé hlasy posádky a hudbu ale to jsem před tím odinstal. pomocí jsgme. Takže pak na čistou hru jsem přes jsgme dal rfb a tohle mi to udělalo. zvuky okolí jdou ale prostě posádka oneměla. (mám samozřejmě verzi 1.5

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To je dost divné ale nezjednoduší, bude dát reinstal a je to očividně jsi nějakým způsobem odmazal komplet hlasy, podobné věci se mě stávají poměrně běžně  Laughing


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jojo pomohl kompletní reinstal hry. Už to fachá.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.