Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Real Fleet Boat - RFB
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
- aktualizováno a čeká na dobrovolný překlad


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zdárec, máte někdo funkční link na RFB ver. 1.5 ? Úvodní link z filefrontu mi nepremává. Díkes !

EDIT: Dobrý, už jsem ho vygooglil sám.



Naposledy upravil Riptor von R.I.P. dne 20. 11. 2008, 16:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Moderátore nechrápej  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zdar zde máš funkční línk na RFB 1.52 stahoval jsem ho předevčírem a v poho jen musíš mít trpělivost . jo a je tam i Patch

LINK : http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=125529

A jak na filefront jsem popisoval zde :

 http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=909&postdays=0&postorder=asc&start=15

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak mám tu pro vás další češtinu a to na Real Fleet Boat verze 1.52 u této češtiny bylo problémem především to že autoři změnily ten nejdůležitější soubor ?menu.txt? který je velmi obsáhlí (má 8000 řádků) přeloženo je většina textů , mám jen problém s muzeem a s názvy ponorek ( místo ?třída Porpoise? Clas Porpois submarine?) ale je to jen základní verze tak doufám že to napravím . Popravdě jsem to zatím moc nehrál tak doufám že nezměnily nic v misích při zkouškách  jsem nic nenašel tak snad to bude OK.

LINK : http://leteckaposta.cz/891467504
nebo : http://silenthunter.cz/sh4/cz_rfb_v1.0.rar
PS . Možná by nebylo od věci založit noví post pro mé češtiny aby se tu v tom kapitáni vyznaly , no uvidíme co ještě přibude.



Naposledy upravil Sarroth dne 22. 11. 2008, 19:26, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
2hiroc: V pohodě, jak už jsem psal v editu do příspěvku, vygooglil jsem si ho už dám. Ale stejně dík Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zde posílám další z mých výtvorů stahující se RFB který zvětšuje  učinost torpéd dělostřelecké palby atd. No prostě se mi stalo že lod o výtlaku 4300 tun po třech zásazích torpédy se jen naklonila což je tak trochu divné když vezmete v potaz  že běžné torpédo druhé světové války je sedmy metrový válec vážící 1500kg s třistakilovou náplní tritolu tak takto malá lod nemůže vydržet zásah ani jednoho . Jinak časy potopení jsem nechal tak jak byly a po mé úpravě  se mě stalo že jsem narazil na bitevní lod Ise a potopil jsem ji dvěma torpédy pomalu se naklonila a asi po  půl hodince se otočila dnem vzhůru po další třičvrtěhodince se poroučela na dno prostě krása . Tak kdo také není s mírou poškození spokojen zde je řešení .

LINK :  http://leteckaposta.cz/957943991



Naposledy upravil hiroc dne 23. 03. 2009, 17:40, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hirocu to je zvláštní, já mám problém, ale zcela opačný. Sice se mě lodě už nelámou, potopení je realističtější, ztrátovost(vadnost) torpéd je velká atd atd nicméně až na jeden torpédoborec mě vždy stačilo na všechno jedno torpédo(všechno myšleno po lod velikosti T3). Pro jistotu jsem reinstaloval, stahoval znovu atd a furt stejné tak jsme myslel, že je to hold "normal" v téhle verzi a koukám, že ne. No tak to se jdu na to ještě podívat.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No tak to máš pravdu že to je docela divné protože já na tu lod vystřelil čtyry torpéda jednou jsem netrefil a  lod sice nakloněná ale štrádovala dál rychlostí čtyř uzlů což je divný .
Ale měl jsem tam PE4 tak to zkusím GME vypnout a uvidíme (doufám že jsem se stím nedělal celé odpoledne zbytečně)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vyšel nový patch  "RFB 1.52 Patch (18 January 2009)"
Stránky: http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=125529

http://files.filefront.com/RFB+v152+Patch+18Jan097z/;13362404;/fileinfo.html/1/1

z vlastní zkušenosti:

částečně řeší problém s mořem, kdy se nenačítala textura moře při změně počasi, dále opravuje problém předchozího patche kdy s periskopické hloubky špatně vyhodnocoval rychlost zasaženych cílů (při automatickém zaměřování, takže kdo s tim měl problém, nechť se raduje)
úprava dalekohledu z můstku (teď musite přebíhat po můstku abyste viděli do všech stran, což podporuje realitu, logiku a dobrý pocit ze hry)

oficiální popis:
A new patch for RFB 1.52 has been uploaded to the server. Check the first post in this thread for details.

Changes:

-Improvements to the damage modeling for all merchant ships
-Improved visual spotting routines for the bridge watch
-Implemented Environmental 5.0. This replaces the PE mod and is the first step towards implementing Kriller/W_Clear's combined environment mod
-Added submarine skins by FooFighters for all US subs
-Fixed a problem where the Salmon and Sargo class boats were without 2 reserve torpedoes for a certain time period
-New camera positions for a number of American subs. This work will be completed in the next RFB release
-Modified the camera parameters for the deck gun view
-Made the lens for the American attack periscope darker than that of the observation periscope

This will be the last update to RFB for a while, as all attention is now being focused on the next release of RFB, which will be known as RFB 2.0.



Naposledy upravil Voren dne 10. 04. 2009, 08:05, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Voren napsal:
...dále opravuje problém předchozího patche kdy s periskopické hloubky špatně vyhodnocoval rychlost zasaženych cílů (při automatickém zaměřování, takže kdo s tim měl problém, nechť se raduje)

Odhadnul jsi to naprosto přesně, skáču radostí do vzduchu, byla to strašná otrava odhadovat skutečnou rychlost cíle při dorážení !!!! Hned ho jdu stáhnout, díkes !!! Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Upgrade na RFB 1.52 
Ahoj, nevím jestli se mi to jenom nezdá. Měl jsem RFB 1,4 a chtěl jsem to kvůli češtině upnout na 1,52. Tak jsem si stáhnul jednotlivé soubory (které se musí ručně zkopírovat a přepsat původní!!!). Dával jsem si bacha, abych nesmazal něco podstatnýho. Takže jsem si jistý, že jsem to dělal všechny tři pokusy na stoprocent správně. Jenže, když se mi hra skoro načte - napíše, že mi tam v menu chybí soubor black10.tga, tda.metric volume či co a nejde to spustit. S verzí RFB 1.4 to šlapalo bez problému. Kde je zakopaný pes, poradí někdo??


Citovat
Příspěvek  
to Jeremy Deep

Pokial si natvrdo prepísal súbory, tak pomôže podľa mňa ( ak si si pôvodné súbory nezálohoval) len reinštalácia SH. Pri používaní módov je najlepšie používať JSGME.
Podľa mojej skúsenosti mód RFB 1.52 sa nemá rád len s módom NSM v4.0 s ostatnými som zatial žiaden problém nemal.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Není náhodou problém v tom, že RFB 1,52 je pro verzi 1,5, tj pro datadisk U-boat Missions?

Jinak NSM se s RFB 1,52 asi snese, ale jsou tam problémy ohledně nevyrovanosti damage modelu - přepíše jen část lodí či jak... Confused


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Samozrejme na to som pozabudol.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.