Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Konec kariéry
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Konec kariéry 
Stalo se mi po třetí misi, že mě BdU odvolalo z bojové služby do výcviku nových posádek. Hra mi pak nabídla, jestli chci skončit kariéru nebo odmítnout a normálně pokračovat. V rámci zachování reality jsem přijal, ale čekal jsem, že zahájím novou kariéru třeba o rok později. Musím však začít úplně novou kariéru. Zajímalo by mě, jestli je možné nějak zeditovat velitele, abych pokračoval s hodností a vyznamenáními s jakými jsem skončil přechozí kariéru.

Haló, haló! Opravdu nikdo nevíte, jak to zařídit, abych nemusel zase začínat jako naprostý ucho?



Naposledy upravil von Springkäfer dne 27. 11. 2008, 19:37, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek re 
To opravdu nevim Crying or Very sad ,ale treba to byla zkouska bojoveho nadseni,a ty jsi propadl Confused .Proto zas zacinas jako ucho.Jj,Ulejvat se v tylu se nenosi... Laughing


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Byl to rozkaz, co naděláš? wall  wall


_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jestl máš 3.1, tak je tam možnost pokračovat ( asi pres změnu statusu, ale nejsem si teď jistej Wink )


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
SH 3 (nebo spíš SH Commander) mě nemá rád. Zase mě po čtvrtý plavbě chtěl šoupnout k tréninkový flotile, tentokrát jsem to hned odmít... Přitom se mi zdá, že mi to docela jde, nervy taky zatim v pohodě  Surprised


_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tos měl říct, že máš SH3 Commander, v nastavení si vypni předčasné ukončení kariéry...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já to mam zaplý schválně, ale fakt jsem nečekal že mi to bude dělat po pár plavbách u každý kariéry  Mad
A když už, tak bych čekal přesun na post velitele flotily nebo adjutanta starýho Kárla  Surprised  Surprised



Naposledy upravil von Springkäfer dne 27. 01. 2009, 21:21, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.