Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Problém: 3. Patch...a následné obnovení uložených pozic
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém: 3. Patch...a následné obnovení uložených pozic 
Zdravim všechny vlky...Už opravdu nevim co mám dělat a vypadá to,že asi mám po ponorkové válce Sad Jak mi bylo poraděno zde na fóru ohledně problému se sejvy,kdy při načtení mě to vyhazovalo zpátky do Windousu a psalo to,že v Silent Hunter došlo k problémum,ale jen tehdy,když jsem nahrával sejv,který byl uložený už při hraní mise,ale ten sejv,který si hra uloží sama(na základně po zkončení mise a na základně před misí)funguje bezchyby,tak jsem hru odinstaloval...dva dny jsem stahoval novou hru z torrentu,nainstaloval jsem jí přez deamona,hodil jsem tam patch od ubisoftu 1,4b(přímo odkaz odcuť)na to crack(také přímo odsuť)pak jsem tam dal češtinu z www.abecedaher.cz dále jsem si nahrál zpátky zálohované sejvy...Toď vše,bez módů,bez ničeho dalšího..pustil hru,bez problému naběhla,menu všechno,čeština,sejvy,prostě paráda,kliknu na poslední sejv,který jsem tam měl,je to asi 22 hlídka dám načíst a čekám,po projetí červené load čáry z černá obrazovka a na ní název připravuji,už jsem se začal radovat,nápis zmizel a BUM zase to samý jako před tim,jsem ve windousech,zkoušel jsem ještě několik sejvů,ale pořád to samý ten sejv na základně funguje Crying or Very sad Opravdu už nevim ,kde je chyba,při tom mi to cca. 2 měsíce běhalo bez problému,tak nevim kde najednou taková zhovadina...prosím pleas,chtěl bych to dohrát,vždyť už mám rok 1941 a na kontě přez 600 000 BRT...Děkuji.....Nemůže to být tim,že nepoužívám žádný mód,nebo nějakym spywerem atd?????



Naposledy upravil Sarroth dne 29. 10. 2006, 06:29, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek padání 
Tohle mi nedávno taky dělalo a už jsem se chystal přispět do téhle sekce, ale pak jsem přišel na to, že je to způsobený datadiskem.
Nová kariéra jde, ale stará načíst nejde.

Jenže jestli máš hru v základu, tak nemám tušení čím by to mohlo být.
Snad jenom, zkus promazat i registry, který po hře zbydou  Confused


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: padání 
hp. napsal:
Tohle mi nedávno taky dělalo a už jsem se chystal přispět do téhle sekce, ale pak jsem přišel na to, že je to způsobený datadiskem.
Nová kariéra jde, ale stará načíst nejde.

Jenže jestli máš hru v základu, tak nemám tušení čím by to mohlo být.
Snad jenom, zkus promazat i registry, který po hře zbydou  Confused



já si teď nejsem jistý,jestli už ten datadisk nebyl v té hře,nevíš jak ho poznám,jestli mám hru s datadiskem nebo ne???a do těch registrů bych se nerda vrtal,nikdi jsem tam nic nemazal,nahání to hrůzu Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak postupně...
1. Neexistuje verze ve které je Silent Hunter a addon(neoficiální) pohromadě...maximálně jsi stáhl nějaké neoficiální combo kde jsou obě dvě věci ovšem neinstalují se najednou...stačí addon jen ignorovat.
2. Pokud jsi udělal vše jak ti bylo řešeno hra-update-crack...
a) použij nejprve pro jistotu toto...
http://www.glop.org/starforce/remove.php (SF Cleaner Utility)
b) Pokud stále nic....hold budeš muset začít od posledního sajvu ze základny...toť znamená...přijdeš jen o poslední rozehranou patrolu


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek problém 
jj, s tim datadiskem by to mohlo být tak, jak řiká Sarroth.
Jinak taky jsem se do reg. nehrabal, dělal mi to kamarád  Wink


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Nejde mi Opatchovat na 1.4b :( 
Zdravím... Mám problém...

Byl jsem nucen přeinstalovat SH3 Sad a nějak jsem se zasekl, protože už si nepamatuju jak jsem problém minule vyřešil... Při spuštění instalace mi to píše, že cannot update, protože de_help.txt: unknow version... Mám pocit, že mi posledně někdo poslal ten soubor a bylo to v pohodě, ale ruku do ohně bych za to nedal...

Jo a zkoušel jsem patch jak US, tak IMEA a nejde mi ani 1.1 ani 1.4 Sad

Jsem zoufalý, prosím pomoc... Nevím co budu bez své U-82 dělat...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Nejde mi Opatchovat na 1.4b :( 
Klasická mnohokrát opakovaná chyba....špatný postup instalace, opatchování a "ošetření" SF.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nechci vam tu nejak zadelavat forum, takze se dystak predem omlouvam...Mam problem s patchem a jak sem to tady prolez, tak se to tu resilo mockrat, ale radu sem na to nenasel. Chci patchovat na 1.4, tak jsem si stahnul ten "final patch" 1.4 u Ubisoftu jak jsem tady nasel, ale nic, stahnul sem ty patche z ruznejch zdroju, jak na US verzi, tak na evropskou, jestli jsem to dobre pochopil, ale porad nic. Klasicky to napise, ze soubor je unknown version. Tohle napise u patch 1.1...takze uz nevim.
Predem podotykam, ze se to snazim davat na "cistou" verzi hry, neni crackovana, coz byl asi problem mnoha lidi, ale to sem si tu uz precet. Je to proste cista hra po instalaci. V cem je problem tedy nechapu. Jestli nekdo poradi pls, budu rad.
Dystak to pak smazte.Diky


Citovat
Příspěvek  
UVF napsal:
... Chci patchovat na 1.4, tak jsem si stahnul ten "final patch" 1.4 u Ubisoftu jak jsem tady nasel, ale nic, stahnul sem ty patche z ruznejch zdroju, jak na US verzi, tak na evropskou, jestli jsem to dobre pochopil, ale porad nic. Klasicky to napise, ze soubor je unknown version. Tohle napise u patch 1.1...takze uz nevim.


Hele ještě jedna doplňková otázka... Měl jsi SH3 předtím nainstalovaný a teď ho instaluješ na tu samou pozici? Jestli jo, tak se zkus podívat, jestli ti tam nezůstali po odinstalování nějaký starý soubory... Přesně tenhle problém jsem řešil (problémy s menu_de, menu_en, help...)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
UVF napsal:
Nechci vam tu nejak zadelavat forum, takze se dystak predem omlouvam...Mam problem s patchem a jak sem to tady prolez, tak se to tu resilo mockrat, ale radu sem na to nenasel. Chci patchovat na 1.4, tak jsem si stahnul ten "final patch" 1.4 u Ubisoftu jak jsem tady nasel, ale nic, stahnul sem ty patche z ruznejch zdroju, jak na US verzi, tak na evropskou, jestli jsem to dobre pochopil, ale porad nic. Klasicky to napise, ze soubor je unknown version. Tohle napise u patch 1.1...takze uz nevim.
Predem podotykam, ze se to snazim davat na "cistou" verzi hry, neni crackovana, coz byl asi problem mnoha lidi, ale to sem si tu uz precet. Je to proste cista hra po instalaci. V cem je problem tedy nechapu. Jestli nekdo poradi pls, budu rad.
Dystak to pak smazte.Diky


Včera jsem to reinstaloval 2X Evil or Very Mad ,mám patch odtud http://games.tiscali.cz/clanek/dl.asp?id=8813,bez problémů.Projdi si C/Program Files/Ubisoft a vše co se týká SH3 odstran.Asi to bude chtít i vymazat z registrů.


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ano, chce to před reinstalem opravdu vše odstranit. Alespoň adresář a registr hold(pokud se na to necítíš) až jako poslední řešení.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Diky moc chlapi. Asi to bylo vazne tim, ze jsem mel nekdy loni chvili SH3 na disku. Na to mazani registru sem si netfoufnul, sem krapet pocitacovej analfabet, ale hodil sem ho na jinej disk a je to. Pak sem instalnul RUB a na nakejch US strankach nasel Harbor Traffic mod a je to. Pac na Rapidsharu co je tady link na Harbour Traffic uz to neni. Takze diky. Wink


Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Ano, chce to před reinstalem opravdu vše odstranit. Alespoň adresář a registr hold(pokud se na to necítíš) až jako poslední řešení.



Ja mnel podobny problem, kdyz jsem po instalaci obnovil adresar SH3, kterej patri do dokumentu, tak mi hra vzdycky spadla, ale stacilo z tohohle adresare odstarnit veskerej config a od te doby nemam v tomhle smeru vubec zadny problemy...


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek savy 
to by ani nebylo normální aby chvíli vše běželo v pohodě,ted se mi ztratily všechny uložené pozice z kampaně....to je príma že Smile v registrech jsou,SH commander je taky vidí ale v menu je vymeteno. je pravda,že sem přešel z gwx2.1 na 3.0 ale po spuštění vše běželo o.k. a v ničem sem se nevrtal

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Měl jsem podobný problém a to jsem ani nic nepřeinstalovával, prostě jsem se jednou vrátil z patroly, vypnul hru, za hoďku jsem se k ní vrátil a savy v dokumentech byly pryč, od té doby dělám po každé patrole zálohu savů a mám klid...


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.