Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 28 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 38, 39, 40  Další
The Grey Wolves Xpansion 3.0 - GWX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Změny v GWX3,0 
Hledal jsem co se v GWX 3,0 změnilo a zda další mody mohou tuto verzi "vylepšit"
Používám POČASÍ_Water_Stream_for_Uboats_V4
Thomsen's Sound Pack V3
Torpedo damage Final ver2.0
TROSEČNÍCI-LifeBoats&Debris_v2_A
VESLOVÁNÍ-Rowers_for_LifeBoats&Debris_v3B
Zranitelnost - fullvulnmod.exe
Latemail SaleOLC_Kombimod oP
OLC GUI Special
OLCE2
Všechny podle mne "vylepšují" i GWX 3,0, zvláště Thomsen's Sound Pack V3 se svým špičkovým zvukem Exclamation

Jenom Vlny_Thomsens_Water_V3.1 nedoporučuju používat, už to v GWX 3,0 je obsaženo. Přidáním tohoto modu se sice zdvojnásobí efekt, ale taky silně zpomalí PC



Naposledy upravil von_Paulus dne 29. 12. 2008, 22:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jsou pozice (ze základny) z GWX 2.1 kompatibilní s GWX 3.0
nebo je třeba začít novou kariéru ?



Naposledy upravil Shadowblade dne 30. 12. 2008, 01:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sad Měli by být, nezkoušel jsem to. Pokud sis nesmazal složku SHIII v Dokumentech tak by se to mělo přenést. Otázka je, jest-li to bude fungovat a nebude se to sekat. Question



Naposledy upravil mysak_bob dne 30. 12. 2008, 16:39, celkově upraveno 1 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to PvonR:
 Môžeš poskytnôť link na "Thomsen's Sound Pack V3" nikde som ho nenašiel.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to velimb: 
a co si trochu zagooglit?  Wink
http://hosted.filefront.com/PhilippThomsen/2200619


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zkoušel někdo v GWX3 tohle?Vypadá to ještě o něco lépe než OLC.Mám rozehranej spiel,takže zatím odloženo.
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=144855&highlight=combimod


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
"Another CombiMod GUI v1.1.0"
Po rýchlom prečítaní ( preklad) to vypadá celkom dobre, hlavne to obmedzenie hĺbky torpéda( najmänšia híbka 3m!!) Idea


kód:
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=144855&highlight=combimod


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Another CombiMod GUI v1.1.0 
Konečným výsledkem je více méně toto:
OLC hlavní rozhraní + vlastnosti, menší centrální TDC panel
- optika změněna
- TDC změněn
- kruhové logaritmické pravítko změněno

+ drobné úpravy dle mého uvážení(autora)

Důležité změny:
Odstraněny barevné značky v hledáčku AOB, byly  příliš přesné a neodpovídaly skutečnosti, považoval jsem to za podvádění. S barevnými značkami bylo možné najít přesnější nastavení jen jedním pozorováním, teď jsou rozsahové značeky víc rozložený a tak méně přesné, budeš muset provést několik pozorování k slušnému nastavení.

Tlačítko pro útočný disk/Angriffscheibe se objeví, když stiskneš "TDC Autoupdate" knoflík, ten pracuje úplně stejně jako v OLC GUI, což znamená, že resetuje torpéda.

Nemůžeš nastavit torpéda na menší hloubku než 3m. To zvýší riziko podplutí torpéda pod lodí ve velmi špatném počasí. Při možnosti nastavení torpéda  hloubku 1m ve velmi špatném počasí lze bezpečně zasáhnout cíl. V této hloubce by torpédo na hladině ve skutečnosti nejspíše ztratilo kurs, zatímco ve hře jsou torpéda jakoby řízena laserem.

-Volba "auto identifikace" snižuje realismus, jestli hraješ ve 100% realismu s tímto modem budeš muset ID lodě sám.

-V UZO už nejsou značky vzdálenosti, budeš se muset buď zeptat WO nebo vzdálenost určit od oka. Pokud vím skutečný UZO měl jednu vertikální linku se značkami, ty mohly být použity jen k odhadu rychlosti metodou pevného drátu, a mířením torpéda na cíl. Zbytek nastavení musel být shromážděn rozparcelováním. Question

-"Útočná mapa" (F6 obrazovka) je nahrazena plným TDC, je myšlená pro použiti s pozorovacím periskopem. Question

-Pozorovací periskop má připojeno kruhové pravítko, jiné než v hledáčku AOB na útočném periskopu. Toto pravítko se většinou používalo na rozparcelování cíle (podívej se do výborného klh manuálu), ačkoli ho lze také použít jako hledáček AOB, ale méně přesný.

-Úmyslem je rovnováha použití 2 různých periskopů pro hráče:
Pozorovací periskop + kruhové pravítko + oddělený TDC: počítá s pozorováním velkého dosahu, pečlivé a precizní rozparcelování cíle. S tímto druhem útoku by tvá příprava nastaveni palby byla dávno před aktuálním útokem, tak vše co potřebuješ během útoku je uzamknout cíle a vypouštět  torpéda používáním příkazů dostupných na straně panelu.

Útočný periskop + AOB hledáček: na rozdíl od kruhového pravítka, AOB hledáček dovoluje držet cíl po celou dobu. Ačkoli zmenšený pohled a různý rozsah značek je méně přesný, je dokonalý pro "rychlé výstřely" když potřebuješ rychle najít nastavení palby.

Podle men to dává větší smysl (podle autora změn; Podle, mne ne Very Happy )

Instalace:

Úplně stejně jako u OLC GUI 1.2.7

- "ACM Core Files" a "ACM Dark Files" přesuň do SH3/MODS složky.
-Aktivuj "ACM Core Files" (požadované) a potom aktivuj "ACM Dark Files" (volitelné) jestli chceš nízký kontrast.
-Složku "U-boat" uložíš pomocí SH3 Commander, i když předtím jsi měl soubory OLC GUI (přidán nový soubor).

Mod je kompatibilní  s GWX 2.1 a by mělo pracovat s každým supermodem nebo podporou, ačkoli se mohou změnit některé textové popisy (nic co WinMerge nemůže vyřešit za několik minut!)

Použití?
Pokud neznáte OLC GUI/U - Jagd nástroj, doporučuji podívat se na vynikající OLC video-výuku:
http://files.filefront.com/OLC+GUI+V.../fileinfo.html

A hojnost informací o Attack Disc od klh:
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=126824

A chceš - li více, použij vyhledávací funkci fóra, "search by username", a hledej informace na manuálech od Hitman & joegrundman s mnoha daty o cílech a historii.

Obrázky najdete v:
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=144855&highlight=combimod

Útočný periskop s postranním TDC panelem:
"rychlý přehled" tabulka:
Pozorovací periskop:
Kruhové pravítko (jen na obs periskopu):
Útočný disk:
TDC (F6 obrazovka):
UZO, linky & značky jsou nepoužitelné, jsou tu protože je jednoduše nemůžu odstranit, ale nejsou funkční:

Changelog:
v1.1.0:
nová F6 obrazovka s plný TDC namísto útočné mapy
-přidané kruhové pravítko do pozorovacího periskopu + omezená kontrola torpéd
v1.01:
Upevněny rysky se značkami v AOB hledáčku pro výpočet rychlosti

další obrázky:
Útočný disk se objeví, když stiskneš knoflík autoupdate  v TDC:
Knoflík není vidět, když TDC je na autoupdate, protože potřebuješ mít TDC na "manuál" pro použití útočného disku.



Naposledy upravil von_Paulus dne 04. 01. 2009, 16:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mám problém s pravím motorem u ponorky typu II D . Když se na nějakou chvíli ponořím pod hladinu a pak vynořím tak mi nejde praví motor ( netočí se praví šroub) jinak žádný zásah jsem nedostal a nemám ani žádné jiné poškození dělá vám to také, víte co s tím, dík za radu .


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dobíjíme přece, dobíjíme Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No fajn ale já jsem měl nějakou akci u Scapa Flow kde jsem strávil asi pět hodin pod hladinou a po vynoření se mě praví šroub nespustil až do Kielu a to už byly baterie až dost nabyté .



Naposledy upravil hiroc dne 05. 01. 2009, 18:27, celkově upraveno 1 krát.

_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No jo ale to jsi nepsal. Zkoušel jsi ručně přepnou režim dobíjení?


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zaráží mne, že jsi dokázal jet po hladině ze Scapa Flow až do Kielu, pokud nemáš zapnutou volbu neomezené palivo, tak IID tuhle vzdálenost tam a zpátky neujede, většinou se musí jet na elektriku a na hladině pouze na dobití baterek.


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Typ II D má doplutí cca 3500nm to je naprosto v pohodě ,projedeš kanálem ve Wilhelmshavenu doplníš palivo a směr Scapa Flow a zpátky to samé a samovřejmně jedu pomalu však není kam spěchat .


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dnes jsem opet nainstaloval SH3 a hned s timto unikatnim modem. Mimochodem, cestina je bezvadna. :-)
Avsak po trech hodinach hrani jsem z toho trosku rozmrzely. Jsem nekde v roce 1944 a nemuzu nikde najit nepratel. Nepratele jsem jen v pristavech, ale nic na ceste do ED39. Proste nic, nic, nic a to jsem plul pres konvojove trasy.  Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 28 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 38, 39, 40  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.