Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 24 z 47
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 45, 46, 47  Další
7. flotila - Velitelství, kasárna, organizační štáb
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek turnaj říjen 2008 
Takže fanfára!


7. flotila získala Beste Unterseebootsflottille a Bester Kapitän za turnaj říjen 2008. A to pro zajímavost v počtu 4 Veterans, 1 Elite, a 2 Kadetts!

Snad jen v rychlosti, 7. flotila tímto....

- se ujala celkového vedení v počtu získaných "Beste Unterseebootsflottille"(10x)
- získala již rovný tucet "Bester Kapitän"
- vylepšila rekord(svůj vlastní) v počtu získaných "Beste Unterseebootsflottille" za sebou(4x)

...je potřeba dodávat něco více?!

7. je prostě nejlepší!

Kapitáni 7. ...tleská Vám celá Kriegsmarine!


A samozřejmě 7. Flottille POZOR a SALUT, Našim věrným konkurentům! Také zvláště poděkujme MB za to, že díky jeho "aktualizaci" výsledků byl tento turnaj opět nervů drásající drama až do konce Laughing


BTW- ted je "Bester Kapitän" na Vás, páč já tu 13 nechcu Laughing



Naposledy upravil Sarroth dne 04. 11. 2008, 04:06, celkově upraveno 3 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Krásná práce pánové...


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Takže gratulace  k vítězství Wink ...a oslavte to pořádně, páč další turnaj bude opět plně v režii II. flotily  Laughing  Laughing  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to Sarroth: 
add aktualizace
puvodne jsem chtel udelat vysledky pred odjezdem na sraz SR, ale nejak to proste nevyslo, za to jsem se na Skype omluvil a nahodil aspon tam nahled na aktualni vysledky

Jinak Ti a Tve flotile gratuluji,
ale neboj, uz povolavame zalohy, listopad uz tak jednoznacnej nebude
a pokud Gunther zmobilizuje i svuj mansaft, tak to bude radska rezba  Laughing


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek to mysak_bob: 
Jasně, já jsme tam něco zaznamenal(na Skype). Však to bylo jen takové malé répnutí žé. Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No takže pánové konec euforie a neusněme na vavřínech. Jak tu někde psal Thomsen, 2. povolává/vyvolává už i duchy takže tu je jisté riziko, že Nás umlátí čepicema aneb kvalitu dohání kvantitou  razz  Very Happy. Proto 7. flotila povolává zálohy! Kdo může nech podpoří své brüder in den armen, ukončí dovolenku a hlásí se na nejbližší kasárně sedmé!



Naposledy upravil Sarroth dne 06. 11. 2008, 15:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
........ účel světí prostředky  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
2 sarr: Jj, neděle je v plánu, měl bych se zapojit ! Jenom možná s tebou či myšákem někdy hodím malinkatý testík, přeinstalovával jsem wokna. Co kdyby náhodou něco....

EDIT: FUCK !!! Mé obavy se přesně potvrdily, něco se sere. Dneska bych měl mít trochu více času, tak zkusím totální reinstal SH3, plus budu se pokoušet vyčistit registry woknousů. Neví někdo přesně, kam si SH3 zapisuje?



Naposledy upravil Riptor von R.I.P. dne 10. 11. 2008, 11:34, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
V reakci na Admirálovu výzvu ohledně povolání záloh uvádím, že pokud se nestane zázrak a firma, ve které jsem v civilu zaměstnán nezkrachuje, si v lize ani neškrtnu, protože jsem se prý "osvědčil" a proto se mnou zametají dle potřeby podniku. Jsem často v zahraničí a pokud jsem vyjímečně doma, tak zas musím oprašovat pavučinky, aby se mnou nezametla i choť, takže na hry obecně mně zbývá pramálo času. Tudíž se velmi omlouvám, ale pro potřeby 7.fl jsem stále k nepotřebě a vidím to spíš.. v lepším případě na modrou knížku a v tom horším na matrace u zdi, což ponechám na laskavém rozhodnutí válečného soudu.sorry

P.S. Dík za pochopení a i nadále bych se v budoucnu rád,. alespoň sporadicky a účastnil tohoto fórka. my god


_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Riptor: je to toho více("Najít") nicméně HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE

to Panchus: no v pohodě, co naděláme že. cool


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Halelujá, dobrá věc se podařila a jsem zase in order !


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hlavně buď exlusiv von R.I.P. Very Happy ,potřebuju vystřídat a naučit se svoji loď ovládat ,abych zase ze svýho UBOOTu neudělal SCHNELLBOOT jako teď naposled Sad Crying or Very sad


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak už i mě postihla menší nepříjemnost.....v sobotu ráno mi odešel modem a ani se nerozloučil.  Mad
Nový přišel až dnes ( ty výrazy co sem vypouštěl z úst při jeho instalaci nechtějte slyšet  Cool  )....tudíž se omlouvám za svou nedělní absenci v lize, ale snad po menším prověření funkčnosti bude opět vše vpořádku  Wink



Naposledy upravil Hornisse dne 13. 11. 2008, 21:44, celkově upraveno 1 krát.

_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
kapitán arlekino se stal veteránem oslava

kapitán messer

Eisernes Kreuz 1. Klasse

- za věrnost lize a nezlomného bojové ducha i přes to, že jeho člun Neptun mnohokrát nabral na svůj trojzubec.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Gratulace Arle Smile
A messerovi za placku pochopitelně také Laughing


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 24 z 47
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 45, 46, 47  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.