Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Je nejaká Download verzia ???
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Je nejaká Download verzia ??? 
Zdar námorníci !
Mal by som menšiu otázočku .Je nejaký mod kde sú ma mape všetky mestá(myslím hlavné  Smile) a čo najviac prístavov ???
Ak niekto  z vás má skoro plnú mapu zásluhou nejakého modu prosím o link  Surprised .
Už vopred díky  Laughing  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek A ešte niečo ! 
Zdar Námorníci !
Stiahol som si z   :  http://mpgweb.de/downloads/index.php?act=category&id=5  
   Grey_Wolves-Unchange_Adding1.1.7z.001,002,003,004,005,006,007,008,009  a
tež  Grey_Wolves-Unchange_Adding1.13.7z.001,002 .
Poviem vám dalo mi to zabrať .Aelnajvia ma  nahnevalo ,že neviem čo stým  Mad .
Ja to veľké ako hovado a ja neviem ako to otvoriť či nejakým repackerom alebo SH3
commanderom ??????
Nevie niekto z  vás ako na to .Bol by som vám veľmi vďačný lebo tam by mali byť aj tie mapy  Laughing .Preto ešte raz prosím o HILFEEE !

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: A ešte niečo ! 
spieler napsal:
Zdar Námorníci !
Stiahol som si z   :  http://mpgweb.de/downloads/index.php?act=category&id=5  
   Grey_Wolves-Unchange_Adding1.1.7z.001,002,003,004,005,006,007,008,009  a
tež  Grey_Wolves-Unchange_Adding1.13.7z.001,002 .
Poviem vám dalo mi to zabrať .Aelnajvia ma  nahnevalo ,že neviem čo stým  Mad .
Ja to veľké ako hovado a ja neviem ako to otvoriť či nejakým repackerom alebo SH3
commanderom ??????
Nevie niekto z  vás ako na to .Bol by som vám veľmi vďačný lebo tam by mali byť aj tie mapy  Laughing .Preto ešte raz prosím o HILFEEE !


Nejde to otevřít ani programem 7zip?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Aaa, asi něco jako Unrealuboat pro Rub co?(nechce se mě to hledat). No nevím, nevím....co tak testuju GW....hratelnost muže být dost narušena.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Teraz som nerozumel . 
Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Teraz som nerozumel . 
spieler napsal:
Confused


Takže jinak,ty to nemůžeš "rozbalit" a nainstalovat a nebo po instalaci spustit??? Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Tak k tomu odbaleniu ! 
Zdar námorníci !
Doma som to skúšal rozbaliť wim zipom aj win rarkom ale nešlo to .Ale teraz som si stiahol ten 7zip a vyskúšam to .v pondelok alebo skor dám vedieť  Surprised !!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Tak asi je to pandorina skrinka ! 
Zdar námorníci !
Tak som sa s tým dom hral ,ale nešlo to otvoriť ani 7zip-om .Proste som bezradný !
 Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek A ktým prístavom ! 
Zdar námorníci !
Počet lokácií a zobrazovanie sa dá zmeniť keď si otvoríte v Campaigms Location LND a tento súbor si otvoríte vo word Notepad .Tu si už stačí len skopírovať z lepšej verzie Campaigns do tej horšej lokácie.Tie sa vám prilepia hneď za posledný (čo ja viem posled lokácia je pod číslom 399 tak tie čo ste prilepili stačí označiť 400 dalšiu 401 ,402,403......) .potom to všetko aj zo zmenami zavrieť a je to .Keď pridáte lokácie a iné do Campaigns LND zobrazí sa vám na mape o to viac lokácií (napr som si sem hodil Gotenhaven a i. ) .Keď pridáte niečo do súboru locations(tento súbor je v priečnku Terrains ) Na mape aj v reáli budete mať prístavy(keď si viac lokáciu priblížite zobrazí sa vám pôdoris prístavu) .
Tak a teraz sa pýtam vie to niekdo a ak hej MÁ NIEKDO Z VÁS MAPU S ČO NAJVIAC PRíSTAVMI A LOKáCIAMI AK HEJ MôŽEME SI TIE SVOJE VIMENIŤ MAILOM .
ČO VI NA TO !!! Surprised

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mě úplně postačuje tato mapa.




Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Pekná mapa . 
Zdar námorníci !
Herr Flick napísal :
Herr Flick napsal:
Mě úplně postačuje tato mapa.





Pekná mapka .Dík že si dal screen !! Very Happy No také dačo mám aj ja + niekoľko malých detailov  Confused (Ako pri Konigsbergu je Pillau ,pri Kieli tiež niečo ale teraz si nesponeniem ako sa to ten prístav volá ).Až budem mať screen tak ho tu dám .
ALE videl som niekde na stránkach subsim.com mapu s komlplet Tal . Ger. a Brit prístavmi + kopu v nových končinách ako sú pri Suezi ,Pearl harbour ....
Ak to vypátram dám link .
Tak zatiaľ !
 Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Ach tá mapa ! 
Zdar námorníci !
Tak som sa pohral s tými lokáciami v .Presnejs¨šie som si zobral za základ Campaigns LND z IuB-ečka otvoril som ich vo wordpade .To isté som sparvil s Campaigns z War Ace Campaigns 1,92 .Potom som si všetko vystrihol všetko z War Ace campaigns 1,92 a prekopíroval som to do Campaigns z IuB-čka .Robil som to tak ,že najprv prilepil tie prvé units s možstvom wainpointov a prečísloval ich takže ich tam mám okolo 102 .A to isté som spravil ja z tými druhými kde sú aj názvy lokácií.
Takto som postupoval aj pri Locations Najprv som ich otvoril vo word pade a potom som tie z War Ace Camapaigns prilepil do tých z IuB-ečka  prečísloval a bolo.
Výsledok možem poslať akému koľvek záujemcovi mailom .Ten moj je  Rast12@post.sk .
Sami uvidíte ,že je to nejaké čudné .Ale ešte to doladím .A vy sa možete tiež ukázať .
Napr. mi to spadne hneď po prvom dni tak pozor !!! Surprised
A čím to asi tak bude ????

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No abych se přiznal, nechápu co z toho máš. Mě stačila mapa v Rubu a ještě mnohem více mě stačí mapa v GW.

Jinak tvůj problém může za ....
1. Už toho tam máš prostě mnoho
2. Je tam klidně někde jedna jediná drobná chybička/překlep .... znám to.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Tak ! A toto CHCEM!!!!! 
Zdar námorníci ! Very Happy
Len som chcel ukázať ako asi chcem aby vypadala moja mapa.  Surprised Našiel som to na : http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=16 .
A všetko to má len jeden háčik súbory, od tvorcu  : Carotio ,som stiahol na realuboatsimulations ale nejdú mi otvoriť !!! Evil or Very Mad  DO ......!!!Evil or Very Mad (už som o tom písal ale nič sa nevyriešilo  Embarassed ).
  Ak sa niekomu chce ,alebo takúto mapu nebodaj aj má PROSÍM O INFO !!!!(Ide mi hlavne o zložku campaigns a Terrain v hre  )



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 03. 2008, 16:32, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek :o HA ! Mám TO !!! :o 
Zdar námorníci !
Tak ako som povedal tak som povedal tak som aj spravil !!! Tu je pár screenov:
 
 A hier detail :

Trošku exotiky (liaheň teroristov Laughing ) :

Trochu číny:

Trochu Afriky:

A nesmiem zabudnúť na našich veľkých bratov .So (SSSR sorry už sa zmenili Very Happy) .S USA na večné časy a nikdy inak !:

No čo poviete ehm. Surprised  napíšete !?
Toto je len informačná zložka (taká chuťovka Very Happy ).
Všetky screeny nájdete na : http://carotio.cabspace.com/CarotiosModSite/Images/WorldMap/WorldMap.html
A koho by to nebodaj zaujalo tu le link na mod (ešte je horúci ) Laughing .:
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=101755
 Ten kto ho prvý stiahne a vyskúša, nech dá vedieť , lebo ja sa dostanem domov k SH3 len o týždeň (už sa neviem dočkať, hold bude to set sakramentsky dlhý týžďeň  razz ).

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.