Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nastavení routeru
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Millo napsal:
Otto Kretschmer napsal:
mysak_bob napsal:
a jsi pripojeny naprimo, nebo pres router?
nemas zaplej Firewall?
   No v tom mam spanielsku dedinu...Fw mam vyp...proste mam len kabel tahany zo strechy panelaka.


clovece, FW vypnuty, verejna IP, to tvojmu PC nedavam dlhu zivotnost, ak na stereche nemas aspon nejaky router...Od koho mas to pripojenie?


NIKDY jsem nepoužil jiný firewall než ten co je ve windowsech... A NIKDY jsem neměl v kompu breberky... A to si občas šáhnu i pro "ošetření" nebo nějaký ten w..a..rez... Tak ho zbytečně nestraš... Pokud neinstaluješ každou hovadinu na kterou narazíš, každý plugin který se nabídne a bezhlavě neklikáš na každé YES aniž by jsi si přečetl na co se tě to ptá tak je riziko minimální... BTW: např Realplayer byl sdružením stopadware.org prohlášen za "badware" protože při své instalaci instaluje do počítače i adware bez vědomí uživatele...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
aaron2 napsal:
Millo napsal:
Otto Kretschmer napsal:
mysak_bob napsal:
a jsi pripojeny naprimo, nebo pres router?
nemas zaplej Firewall?
   No v tom mam spanielsku dedinu...Fw mam vyp...proste mam len kabel tahany zo strechy panelaka.


clovece, FW vypnuty, verejna IP, to tvojmu PC nedavam dlhu zivotnost, ak na stereche nemas aspon nejaky router...Od koho mas to pripojenie?


NIKDY jsem nepoužil jiný firewall než ten co je ve windowsech... A NIKDY jsem neměl v kompu breberky... A to si občas šáhnu i pro "ošetření" nebo nějaký ten w..a..rez... Tak ho zbytečně nestraš... Pokud neinstaluješ každou hovadinu na kterou narazíš, každý plugin který se nabídne a bezhlavě neklikáš na každé YES aniž by jsi si přečetl na co se tě to ptá tak je riziko minimální... BTW: např Realplayer byl sdružením stopadware.org prohlášen za "badware" protože při své instalaci instaluje do počítače i adware bez vědomí uživatele...
o jeho zivotnost sa nebojim jasne ze mam firewall zapnuty za normal.okolnosti +nod ale prepac zle som sa vyjadril mysles som ze ket som hostoval hru tak som ho skusil aj vypnut(apropo mam internet tahany od netspace)....Dalej mam otazku...stalo sa  mi par krat ze pocas hrania po nnete mi vyhodilo game paused a myslel som ze ju pauzol server lenze ta pauza trvala trocha dlho az kym som sa nevyhodil...zazil som to  viac krat...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Add - pauza 
Cist a cist a cist  DF ;-) (ja si to snad dam uz do podpisu) :-)))
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=282


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
aaron2 napsal:

NIKDY jsem nepoužil jiný firewall než ten co je ve windowsech... A NIKDY jsem neměl v kompu breberky... A to si občas šáhnu i pro "ošetření" nebo nějaký ten w..a..rez... Tak ho zbytečně nestraš... Pokud neinstaluješ každou hovadinu na kterou narazíš, každý plugin který se nabídne a bezhlavě neklikáš na každé YES aniž by jsi si přečetl na co se tě to ptá tak je riziko minimální... BTW: např Realplayer byl sdružením stopadware.org prohlášen za "badware" protože při své instalaci instaluje do počítače i adware bez vědomí uživatele...


taktiez nepouzivam dalsie firewally okrem widloveho, mal som na mysli ze ma vypnuty aj ten, teda ze je uplne bez firewallu... Wink


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
je to to co potřebuju nastavit vnastavení modemu kvůli hostování  :wink   Confused ?

http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/Huawei/EchoLife-HG520s/Silent_Hunter_III.htm


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
JA!

Když tak Hans přes PM.  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.