Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Silent Service 2
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Já jsem hrál asi 2 roky na 386 (35MHz) s 16MB RAM ponorkový "simulátor" SILENT SERVICE 2. To bylo z Pacifiku a topil jsem rejžožrouty. Taky docela sranda, ale grafika ještě na úrovni doby kamenné. To SH3 je pastva pro oči.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
Já jsem hrál asi 2 roky na 386 (35MHz) s 16MB RAM ponorkový "simulátor" SILENT SERVICE 2. To bylo z Pacifiku a topil jsem rejžožrouty. Taky docela sranda, ale grafika ještě na úrovni doby kamenné. To SH3 je pastva pro oči.

jj, tak to si taky pamatuju, od tý doby se datuje má závislost na ponorkových simulátorech  Wink
těch večerů a dnů co jsem u toho strávil bylo fakt hodně...
btw: http://www.bestoldgames.net/stare-hry/silent-service-2.php?back=1
je to hra z roku 1990, tak snad už nikomu nebude vadit, že se tady objeví ten odkaz  Cool


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
rozděleno z původního tématu...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
heheheh ja to hral na Atari 520 ST  Laughing  a celou dobu sem si predstavoval jak jezdim s VIIc  Laughing
a ty hodiny raci ani nepocitam . Na svou dobu vyborna hra a mylim si ze prave jeji uspech nam umoznuje dnes hrat SH3 bo diky zajmu hracu cznikla serie SH ......

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
312_Cherry napsal:
heheheh ja to hral na Atari 520 ST  Laughing  a celou dobu sem si predstavoval jak jezdim s VIIc  Laughing
a ty hodiny raci ani nepocitam . Na svou dobu vyborna hra a mylim si ze prave jeji uspech nam umoznuje dnes hrat SH3 bo diky zajmu hracu cznikla serie SH ......



No ja to zase prohanel na mem milovanem a bezkonkurencnim  Commodoru C64 od ty doby sem blazen do ponorek  Cool


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Ako na hru? 
Dobrý deň.
Prvý ponorkový simulátor som hral asi pred 100 rokmi na 200 ročnom Atari, kde sa hry nahrávali ešte z magnetofónovej pásky, také to cvrlikanie  Laughing . Cvrlikalo to 20 minút a podľa otáčkomera ste museli presne vypnúť aby ste ho neprecvrlikali lebo by vám hra nešla. To boli zlaté časy. Pamätám sa na situácie keď som šiel ku kamarátovi na počítač na také 4 hodinky, 3 hodinky sme sa pokúšali hru nahrať lebo to stále padalo a hodinku sme sa pokúšali hrať, ale po anglicky sme aj tak nerozumeli takže sme z toho aj tak mali .....  Laughing

Odvtedy som sa k ponorkám nedostal z rôznych dôvodov (hlavne preto že som nemal PC Very Happy ) a preto by som sa vás chcel opýtať čím a ako začať. Mám hneď nabehnúť na SH 3 prípadne SH 4, alebo radšej začať od piky, teda od prvotín SH, SH 2, prípadne SS II. Bude to mať dáky význam?
Ďakujem  rock


_________________
sonar KTO MEČOM BIJE, MEČOM I HYNIE sonar
______________ Kapitan ______________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no hlavne nevymyslaj a zacni pekne od SH 3  Laughing  Laughing  nic nepokazis a ked zacnes default  a nieco odohrajes atd tak si to potom klidne omoduj aby si mohol porovnat ako doprcali sh4  Laughing  Laughing  , toz drz sa  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
no hlavne nevymyslaj a zacni pekne od SH 3  Laughing  Laughing  nic nepokazis a ked zacnes default  a nieco odohrajes atd tak si to potom klidne omoduj aby si mohol porovnat ako doprcali sh4  Laughing  Laughing  , toz drz sa  Wink


OK ďakujem za radu. Hneď sa teda nalodím na SH 3 podľa rozkazu  super

A bohužiaľ nie vždy je nové pokračovanie hry lepšie ako to staré. Toto bude možno prípad aj SH 4  Sad


_________________
sonar KTO MEČOM BIJE, MEČOM I HYNIE sonar
______________ Kapitan ______________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no ono je to tiotiz dost mozne 4 je graficky preklepana a tot vse, preto si myslim aj verim ze v 3 si zasantis kvalitnejsie  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek klasika 
U Silent service2 sem strávil celej podzim asi 1991 či 92 na legendární Amiga 500,bylo to na 2diskety a mělo to nádhernou grafiku ale moře bylo furt hladký jak rybník a lodě byly 2D-dodnes nezapomenu jak sem potopil YAMATO palubnim dělem.
Měl sem ještě jeden sim (německých)ponorek na 1 disketu ale to mě už tak nechytlo Smile
Později vyšel SH na 486 a to sem jen slintal,ale neměl sem na to PC.
SH2 byl velké zklamání a moc mě to nebralo,to byl fakt omyl

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jo jo můj brácha také potápěl bitevní lodě a torpédoborce pomocí palubního děla..Jak si na to dneska vzpomenu tak se tomu tlemím jako idiot :-) :-)


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.