Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Male "Božské oko" a realita.
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Male "Božské oko" a realita. 
Nazdar vlci, zhruba po roce me zase chytl SHIII, potesila me zprava ze existuje nejaky GWE  Smile  tak jsem si ho hned poridil, je super. Chybi mi tam ale jedna vec,  nebo spise nadbyva. Sice mam vypnute "Božské oko", ale porat pri plavbe vidim na mape lode, ktere by nemohl videt ani pozorovatel a ani hydrofon. Nevim jestli je to normalni, ale podle mne s realitou to moc spolecneho nema. Jsou vetsinou cca. 100-300NM ode mne. Vim, ze jsem uz nekde videl, jak se tohoto da zbavit, staci zamenit par radek v nejakem souboru, ale uz si nepamatuju kde a ve foru jsem to nenasel. Kdyby si nekdo vzpomel, dejte vedet.

Lovu zdar  Wink


Citovat
Příspěvek Re: Male "Božské oko" a realita. 
Otto Shultz napsal:
Nazdar vlci, zhruba po roce me zase chytl SHIII, potesila me zprava ze existuje nejaky GWE  Smile  tak jsem si ho hned poridil, je super. Chybi mi tam ale jedna vec,  nebo spise nadbyva. Sice mam vypnute "Božské oko", ale porat pri plavbe vidim na mape lode, ktere by nemohl videt ani pozorovatel a ani hydrofon. Nevim jestli je to normalni, ale podle mne s realitou to moc spolecneho nema. Jsou vetsinou cca. 100-300NM ode mne. Vim, ze jsem uz nekde videl, jak se tohoto da zbavit, staci zamenit par radek v nejakem souboru, ale uz si nepamatuju kde a ve foru jsem to nenasel. Kdyby si nekdo vzpomel, dejte vedet.

Lovu zdar  Wink
To sú vlastne nahlásené kontakty(od iných ponoriek,lietadiel,rozviedky,atd..).Takže ty ich nevidíš ale vieš zhruba ich polohu,rychlosť a kurz..
Riptor: Rolling Eyes Very Happy



Naposledy upravil Otto Kretschmer dne 01. 07. 2008, 09:53, celkově upraveno 2 krát.

_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ahoj,
no to, že se ti objeví kontakt 100-300 NM od tebe, bych v realitě přisuzoval tomu, že...

1, loď objevená Kondorem a ohlášená BdU
2, loď spatřená jiným vlkem
3, loď, jejíž pozice byla určena ze zachyceného rádiového hlášení.

Aspoň to byl dle mne záměr tvůrců z Ubisoftu. V reálu BdU opravdu zasílalo ponorkám denní hlášení o zachycených kontaktech, konvojích, pozicích ostatních ponorek v hlídkovém sektoru, aby nedocházelo k útokům na vlastní... Pozice se ti někdy z aktualizuje (hlavně konvoje) a někdy ne a musíš správně odhadnout její budoucí pozici.

Jinak přeji šťastnou plavbu, a tučnou kořist. A až tě omrzí GWX v singlu, co takhle zkusit tGW a ligu v multiplayeru ?  Smile


EDIT: Otto, ty lumpe !!! Zase jsi byl první Smile



Naposledy upravil Riptor von R.I.P. dne 01. 07. 2008, 09:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:

1, loď objevená Kondorem a ohlášená BdU

Co je Kondor Smile ?

Riptor von R.I.P. napsal:

3, loď, jejíž pozice byla určena ze zachyceného rádiového hlášení.

No prave jsem na to koukal, ze mi normalne prisla Radio Message se zpravou o Bitevni lodi pobliz Scapa Flow a byla videt i na mape. Coz je dle mne v poradku. Ja ale byl v BE31, a na mape pobliz me byl zobrazen na mape dalsi cil, o kterem Radio Message nemluvilo, tak mi to prislo zvlastni. Budeme se tvarit, ze rozvedka funguje na vybornou Smile

Riptor von R.I.P. napsal:
Ahoj,
A až tě omrzí GWX v singlu, co takhle zkusit tGW a ligu v multiplayeru ?  Smile

Co to je za liga, kde se da sehnat nejake info? Docela bych i zaplaval. Jo a kdyz uz ty dotazy, kluci kde lovite valecne lodstvo, docela bych mel chut si pomerit sily nejakou letadlovou lodi nebo napr. tu bitevni  Twisted Evil .


Citovat
Příspěvek  
Otto Shultz napsal:
Co to je za liga, kde se da sehnat nejake info? Docela bych i zaplaval.

Chyť se za nos a táhni se za něj o jedno fórum níž.
Otto Shultz napsal:
Jo a kdyz uz ty dotazy, kluci kde lovite valecne lodstvo, docela bych mel chut si pomerit sily nejakou letadlovou lodi nebo napr. tu bitevni  Twisted Evil .

Klikni TADY, napiš "kde najdu bitevní lodě", vyber Fórum: SH3: Pokec, dojmy z hraní, Zobrazit výsledek jako:Příspěvky.

Lovu zdar!

Salut!
S.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ještě doplním odpověď na 1. otázku - Kondor - myšleno Condor - je čtyřmotorový dálkový průzkumný námořní bombardovací nebo transportní letoun používaný němci za II. WW (Focke-Wulf Fw 200 Condor)





Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 02. 07. 2008, 05:27, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
ještě doplním odpověď na 1. otázku - Kondor - myšleno Condor - je čtyřmotorový dálkový průzkumný námořní bombardovací nebo transportní letoun používaný němci za II. WW (Focke-Wulf Fw 200 Condor)



Pjehný! To jsi patlal sám?  great  great  great



Naposledy upravil Ravel dne 02. 07. 2008, 21:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Otto Shultz napsal:
No prave jsem na to koukal, ze mi normalne prisla Radio Message se zpravou o Bitevni lodi pobliz Scapa Flow a byla videt i na mape. Coz je dle mne v poradku. Ja ale byl v BE31, a na mape pobliz me byl zobrazen na mape dalsi cil, o kterem Radio Message nemluvilo, tak mi to prislo zvlastni. Budeme se tvarit, ze rozvedka funguje na vybornou Smile


No jak bych ti to vysvětlil.....  Radio message o bitevní lodi u Scapa Flow a pozice svazu na mapě je nepochybně v pořádku - ale toto je práce nikoliv SH3, ale je to práce Modu GWX.
V původním SH3 byla myšlenka tvůrců taková, že poté co dojde k jedné ze tří (či více) možností zjištění pozice lodi, lodě plující single se ti objeví na mapě jako kontakt bez nějakého upozornění. Tedy pokud jsi byl blízko cíle, tak se ti z pravidla snížilo zrychlení času z vyššího na 8x. Svazy válečných plavidel (Task Force) a konvoje se ti objeví na mapě též, plus navíc pro vyzdvihnutí významu cíle ti přijde rádiová zpráva z BdU.

Tak, a teď se dostanu k tomu důležitému. Základní SH3 konvoje generoval čistě náhodně na konvojových trasách, podobně tomu bylo i u Task Force. Naštěstí se našli tvůrci modů, kteří se pokusili SH3 co nejvíce přiblížit realitě. Tudíž všechny mody, ať už to byl RuB, nebo tGW, nebo GWX, který máš ty se snaží zabudovávat do tvé kampaně historické události. Takže máš možnost zachránit Bismarck před Home Fleet, můžeš potopit Royal Oak ve Scapa Flow, můžeš napadnout evakuační  flotilu u Dunkerque, potopit Warspite předtím, než zmasakruje flotilu německých torpédoborců v Narviku atd. atd. atd. (viz mé příspěvky a screen ve screen galerii v v SH3 pokec na tomto fóru). Takže to, že ti přišla radio message o bitevní lodi u Scapa Flow, to je práce GWX a dalo by se zjistit podle data, o jakou historickou událost se jedná. Jinak i GWX zobrazuje single kontakty bez upozornění radio mesagem, ono se není na jednu stranu co divit. Mody, a zvláště potom GWX, přidávají do SH3 hromadu hlášení pro umocnění bojové atmosféry (jako - Tady U-46, půlka torpéd jsou zmetky, co máme dělat, nebo BdU pro ponorky U-46,U-53,U-99 a U-100, napadněte konvoj v pozici XX ZZ atd..). A těch hlášení je tolik, že později už spíš lezou na nervy, když jseš na nějaké delší trase a neustále ti to zpomaluje zrychlení času Smile

Takže - když ti přijde nějaký takovýhle radio message, je to vyzdvihnutí nějaké důležité události. Víc bych se v tom asi nepitval Smile Mody řeší hodně, ale nikdy bohužel ne všechno, aby to ukojilo i nejnáročnéjšího hráče Very Happy.

Co se týče tvé otázky na ligu - Admirál už tě navedl, máme tady na to celou sekci na fóru, stačí si pročíst pravidla, podmínky pro vstup do ligy, nainstalovat tGW + shippack a po projití testy na připojení se vrhnout směle do hlubin Smile

Měj se a šťastnou plavbu !


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
BTW - Nebylo by Grime rychlejší TOTO Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:

No jak bych ti to vysvětlil.....  Radio message o bitevní lodi u Scapa Flow a pozice svazu na mapě je nepochybně v pořádku - ale toto je práce nikoliv SH3, ale je to práce Modu GWX.
V původním SH3 byla myšlenka tvůrců taková, že poté co dojde k jedné ze tří (či více) možností zjištění pozice lodi, lodě plující single se ti objeví na mapě jako kontakt bez nějakého upozornění. Tedy pokud jsi byl blízko cíle, tak se ti z pravidla snížilo zrychlení času z vyššího na 8x. Svazy válečných plavidel (Task Force) a konvoje se ti objeví na mapě též, plus navíc pro vyzdvihnutí významu cíle ti přijde rádiová zpráva z BdU.

Tak, a teď se dostanu k tomu důležitému. Základní SH3 konvoje generoval čistě náhodně na konvojových trasách, podobně tomu bylo i u Task Force. Naštěstí se našli tvůrci modů, kteří se pokusili SH3 co nejvíce přiblížit realitě. Tudíž všechny mody, ať už to byl RuB, nebo tGW, nebo GWX, který máš ty se snaží zabudovávat do tvé kampaně historické události. Takže máš možnost zachránit Bismarck před Home Fleet, můžeš potopit Royal Oak ve Scapa Flow, můžeš napadnout evakuační  flotilu u Dunkerque, potopit Warspite předtím, než zmasakruje flotilu německých torpédoborců v Narviku atd. atd. atd. (viz mé příspěvky a screen ve screen galerii v v SH3 pokec na tomto fóru). Takže to, že ti přišla radio message o bitevní lodi u Scapa Flow, to je práce GWX a dalo by se zjistit podle data, o jakou historickou událost se jedná. Jinak i GWX zobrazuje single kontakty bez upozornění radio mesagem, ono se není na jednu stranu co divit. Mody, a zvláště potom GWX, přidávají do SH3 hromadu hlášení pro umocnění bojové atmosféry (jako - Tady U-46, půlka torpéd jsou zmetky, co máme dělat, nebo BdU pro ponorky U-46,U-53,U-99 a U-100, napadněte konvoj v pozici XX ZZ atd..). A těch hlášení je tolik, že později už spíš lezou na nervy, když jseš na nějaké delší trase a neustále ti to zpomaluje zrychlení času Smile

Takže - když ti přijde nějaký takovýhle radio message, je to vyzdvihnutí nějaké důležité události. Víc bych se v tom asi nepitval Smile Mody řeší hodně, ale nikdy bohužel ne všechno, aby to ukojilo i nejnáročnéjšího hráče Very Happy.

Co se týče tvé otázky na ligu - Admirál už tě navedl, máme tady na to celou sekci na fóru, stačí si pročíst pravidla, podmínky pro vstup do ligy, nainstalovat tGW + shippack a po projití testy na připojení se vrhnout směle do hlubin Smile

Měj se a šťastnou plavbu !


Diky za uplne a velmi jasne vysvetleni  Smile.


Citovat
Příspěvek  
Pls, pouzivejte QUOTE s mirou  Wink
K jedne vete balast na pul stranky  Rolling Eyes

Nestacilo by napsat do predmetu: to old_Mr_Grim, nebo Riptor ?

To ze se to nezadarilo novackovi - Otto Shult, jeste muzu pochopit
ale stary veteran Ravel, by to uz mohl vedet  Wink

Dekuji



Naposledy upravil mysak_bob dne 02. 07. 2008, 10:54, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:
Pls, pouzivejte QUOTE s mirou  Wink
K jedne vete balast na pul stranky  Rolling Eyes

Nestacilo by napsat do predmetu: to old_Mr_Grim, nebo Riptor ?

To ze se to nezadarilo novackovi - Otto Shult, jeste muzu pochopit
ale stary veteran Ravel, by to uz mohl vedet  Wink

Dekuji


Když se mi ten obrázek líbil  Embarassed


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Ravel: Tak nevím zda tvoje reakce byla či nebyla provokace na mysáka, ale dobré, 3 body.  Smile


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.