Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Uložená kampaň přenos
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Uložená kampaň přenos 
Zdar námořníci, potřeboval bych poradit: pořídil jsem nové PC a chtěl jsem po instalaci SH3 přenést uloženou kampaň ze starého PC, ale ve složce s hrou jsem žádné savy nenašel. Nepomohlo ani zkopírování celé složky s hrou ze starého do nového PC..


Citovat
Příspěvek Re: Uložená kampaň přenos 
JZD napsal:
Zdar námořníci, potřeboval bych poradit: pořídil jsem nové PC a chtěl jsem po instalaci SH3 přenést uloženou kampaň ze starého PC, ale ve složce s hrou jsem žádné savy nenašel. Nepomohlo ani zkopírování celé složky s hrou ze starého do nového PC..


cist, cist a cist

hra ma ulozene pozice ve slozce dokuments and settings/.... /.....
takze pokud sis je nezazalohoval, tak jses bez nich


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Uložená kampaň přenos 
mysak_bob napsal:
JZD napsal:
Zdar námořníci, potřeboval bych poradit: pořídil jsem nové PC a chtěl jsem po instalaci SH3 přenést uloženou kampaň ze starého PC, ale ve složce s hrou jsem žádné savy nenašel. Nepomohlo ani zkopírování celé složky s hrou ze starého do nového PC..


cist, cist a cist

hra ma ulozene pozice ve slozce dokuments and settings/.... /.....
takze pokud sis je nezazalohoval, tak jses bez nich


Aha, díky za tip, mrknu na to do téhle složky. Sorry za nepročtení, psal jsem to ve fofru..


Citovat
Příspěvek  
ak to nenajdes, tak skus MyDocuments... Cool


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
Millo napsal:
ak to nenajdes, tak skus MyDocuments... Cool


Díky za tipy, ale nikde jsem ty savy nenašel.. Jsou tam jen nějaké soubory campaigns/campaign, ty jsem zkopíroval do druhého PC a nic.. PS: na tom starém PC pořád SH3 mám a uloženou kampaň taky. Jsem asi lama, nemůžete mi napsat podrobnou cestu k té uložené kampani? Dík


Citovat
Příspěvek  
JZD napsal:
Millo napsal:
ak to nenajdes, tak skus MyDocuments... Cool


Díky za tipy, ale nikde jsem ty savy nenašel.. Jsou tam jen nějaké soubory campaigns/campaign, ty jsem zkopíroval do druhého PC a nic.. PS: na tom starém PC pořád SH3 mám a uloženou kampaň taky. Jsem asi lama, nemůžete mi napsat podrobnou cestu k té uložené kampani? Dík


Chlape, nebud linej cist  Wink

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=185&postdays=0&postorder=asc&start=30


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Normálně si najeď do dokumentů, tam najdeš složku SH3 a tu si zkopíruj do nového počítače, taktéž do dokumentů, mně to aspoň takle funguje.


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.