Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Problém: Jak naládovat torpéda z venkovních zásobníků?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém: Jak naládovat torpéda z venkovních zásobníků? 
Ahojda! Jedu SH3 asi týden, pátá mise. 22 obchodních lodí a 3 DD je mé skore. Typ VII C. Posádka vycepovaná. Ale nejsem schopnej je donutit naládovat torpéda z palubních zásobníků. Jak na to? Help!


Citovat
Příspěvek  
musíš bejt vynořenej a nesmí moc běsnit moře, dál nesmíš plout na tichej chod ("Z" a ikona přeškrtaných funkci nad panelem příkazů) samozdřejmě nesmějí bej tvoji námořníci (obsluhující přední nebo zadní torpédomety) vyčerpáni. pak jen stačí stisknout klávesu "I" a prostě přetáhnout torpédo z vnějších zásobníků do prázdné pozice ve vnitřních zásobnících Smile pak uz ti jen naládujou rybičku do torpédometu a můžeš pálit ;-)


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
1) musis plavat na hladine
2) NESMIS mit zapnutej TICHEJ CHOD MOTORU
3) Torpeda mysi pretahny do volnyho slotu v ponorce a je to  Wink

PS : jo a taky tam musis mit DOSTATEK NAMORNIKU  ( na PRACOVISTI  Wink  ) no a za hodinu je tam mas  ( prehanim predni trva cca 38 min a zadni do hodiny .........

a sakra POZDE  Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jak snadné. Jak dorazím z noční dom, tak to prubnu. Díky.


Citovat
Příspěvek  
Prosimvás, jsem už v "SH-čku" docela dobrej ale za živýho boha mi prostě nejde narvat torpédo z vnějšího zásobníku do torpédometu. Crying or Very sad
Zkoušel jsem všechno, co jste tady psali, ale nic mi z toho nepomohlo - posádku mám plnou, nechávám je dost polehávat ale nechtěji to udělat.
Když přetahuju torpédo a dám ho na ikonu torpédometu, tak prostě vklouzne zase zpátky do zásobníku a nic. Jo a počasí je lepší jak na Tahiti.
Tím pádem vás chci poprosit - napište mi přesný (a spolehlivý) návod kam dát jakého člena, jaký počasí atd. na ICQ=475-633-295
Děkuju za jakoukoliv odpověď! Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
to pyskot:

Torpédo je třeba přetahovat nikoliv do torpédometu ale do vnitřních zásob... A samozřejmě dodržet výše popsané zásady... Tj. být na hladině etc...



Naposledy upravil mysak_bob dne 09. 08. 2009, 22:10, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek torpeda 
Skus zapnut tichy chod a potom vypnut !! mne to pomohlo

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Taky bych ještě dodal, že i při dodržení výše uvedeného se torpédo nepřemístí hned, ale začne odpočítávání což u realistického nabíjení trvá cca 120min a až pak se přemístí do vnitřních rezerv a následně se nabije do torpedometu. Alespoň tak mě to teda fahčí na tGW Kapitan


_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
pyskot napsal:
Prosimvás, jsem už v "SH-čku" docela dobrej ale za živýho boha mi prostě nejde narvat torpédo z vnějšího zásobníku do torpédometu. Crying or Very sad
Zkoušel jsem všechno, co jste tady psali, ale nic mi z toho nepomohlo - posádku mám plnou, nechávám je dost polehávat ale nechtěji to udělat.
Když přetahuju torpédo a dám ho na ikonu torpédometu, tak prostě vklouzne zase zpátky do zásobníku a nic. Jo a počasí je lepší jak na Tahiti.
Tím pádem vás chci poprosit - napište mi přesný (a spolehlivý) návod kam dát jakého člena, jaký počasí atd. na ICQ=475-633-295
Děkuju za jakoukoliv odpověď! Wink
Nezapomen,vypnout automatický nabýjení.Je to v levo nahoře v okně kontroly munice. Very Happy A pak nezapomen to znova přepnout zpět.Třeba v boji,jinak ti normálně úhoře nenabyjou.(vlasní skušenost) sonar


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Taky jsem měl ten problém.Jiná věc je když mě odmítali jít k dělu,"že jsou velké vlny" wall



Naposledy upravil mysak_bob dne 09. 08. 2009, 22:10, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tak treba dneska mel vitr silu 15 a v poklidu sem prendal externalni torpeda do zasobniku . Este me napadlo ze to co nam prijde jako samozdrejmost muze novacek prehlidnout !!!!

a to : NAMORNICI NEJDRIF NALADUJOU TORPEDOMETY A TEPRVE POTOM ZACNOU TAHAT EXTERNAL !!!! takze pokud namornikum prikazes aby ladovali torpedomet musis pockat nez dodelaj praci a teprve potom uvidis ze prendavaj externalni torpedo . Dalsi vec je ze to nemuzes delat treba jen s 2 namornikama !!! je potreba mit na stanovisti aspon 50% vepredu a vetsinou 100% v zadu !!!

S!


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ja vidím ten problém v tom automatickým ládování.Pokud nepřepnu na ručně,tak mě maj na háku.Až přepnu,a přetáhnu na EXTERNIAL místo,tak teprv se mě zapne odpočítání,a začnou přetahovat do vnitřních rezerv.Samozřejmě záleží kolik a v jakém stavu mám námořníky(doba přebíjení)A pak už je třeba jen přepnout na automat. nabyti,a už to frčí... super



Naposledy upravil mysak_bob dne 09. 08. 2009, 22:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek NEnabíjí se torpéda: prosím o radu 
Mám nainstalovaný GW mod, plavím se s ponorkou typu IID, a když vystřelím torpédo a kouknu se na status nabíjení, najedu myší na torpédo a píše mi to vždycky jenom "waiting in queue for loading", a to i v případě, že jsuo všechny torpédomety vystřelený (a rezervy přemístěný do trupu k nabití), tak to píše u všech třech, prostě nikdo na tom nepracuje a torpédo-sekce je na plném stavu, autonabíjení zapnuto, tichý chod vypnut, pluju na hladině... nevíte někdo co s tím prosím ???!!!


Citovat
Příspěvek  
Chyba v Matrixu ? Smile
No... co k tomu dodat. Pokud je vše, tak jak píšeš (námořníci v sekci, nejsou vyflusaní, normální chod), tak je to nějakej bug. Takže jedinné co mě napadá, nahrát starší pozici (nebo úplně znovu vyplout na patrolu), vypnout automatické nabíjení a nabíjet ručně přes zbraňového důstojníka. Jestli ani to nepomůže, tak je to nějakej bordel... pro mne nevysvětlitelnej.  Shocked


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek to Zdenda4705 
Přesunuto:
Pročti toto vlákno, případně http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=554
Jinak jak pise Riptor , zkus jinou pozici, muze to byt bug



Naposledy upravil mysak_bob dne 13. 06. 2008, 12:36, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.