Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
U-boat Missions - První info
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak hoši "demo" je venku cheer , kdo první poreferuje zda půjdeme/má cenu jít zase do obchodů? Smile



Naposledy upravil Sarroth dne 27. 02. 2008, 00:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nevím, zda se mi do toho chce... Smile



Naposledy upravil Rudla dne 27. 02. 2008, 01:01, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak se někdo pochlapte a poreferujte... jestli si mám konečně tu SH4 koupit...


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak já se na to mrknu...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Tak se někdo pochlapte a poreferujte... jestli si mám konečně tu SH4 koupit...


hehe, zrovna vcera som pozeral ci neni SH4 v akcii, tiez o nej uvazujem len zo zvedavosti.. Smile


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek Snorchl 
Kluci potřeboval bych poradit. Mám originální verzi SH4 a teď jsem si udělal radost i s origo datadiskem U-boat missios. Po pěti misích jsem dostal novou loď typ XXIV. Má někdo z vás k dispozici snorchl? Popřípadě, kde se zapíná. Oproti SH3 přibyla "turbína". Ta však po vyčerpání paliva (a je to velice rychle) nejde doplnit. Jak na pohyb s diesely pod vodou? Confused


Citovat
Příspěvek Re: Snorchl 
WADER napsal:
Kluci potřeboval bych poradit. Mám originální verzi SH4 a teď jsem si udělal radost i s origo datadiskem U-boat missios. Po pěti misích jsem dostal novou loď typ XXIV. Má někdo z vás k dispozici snorchl? Popřípadě, kde se zapíná. Oproti SH3 přibyla "turbína". Ta však po vyčerpání paliva (a je to velice rychle) nejde doplnit. Jak na pohyb s diesely pod vodou? Confused


V datadisku SH4: UBM, snorchl není...budeš se muset obejít bez něj.


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Snorchl 
Rudla napsal:
WADER napsal:
Kluci potřeboval bych poradit. Mám originální verzi SH4 a teď jsem si udělal radost i s origo datadiskem U-boat missios. Po pěti misích jsem dostal novou loď typ XXIV. Má někdo z vás k dispozici snorchl? Popřípadě, kde se zapíná. Oproti SH3 přibyla "turbína". Ta však po vyčerpání paliva (a je to velice rychle) nejde doplnit. Jak na pohyb s diesely pod vodou? Confused


V datadisku SH4: UBM, snorchl není...budeš se muset obejít bez něj.



prej obejit a to jde....... ja bez šnorchlu v 44 v SH3 nevytahl paty z pristavu hned zaním to bylo potopit do hloubky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ja, ja. Je třeba byt fest kapitan! Nemame gold na všechen člun, primar pro Nas Altantik, kdo by měl  bringen schnorchel do Japonska ty nuss. Se muset snažit!

Very Happy Laughing

Ted vážně, jako do příchodu nějakého modu stejně není potřeba.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Na ja, aber jak na ty zas.... průzskumný mise. Zlatej typ IX D2 a jeho rychlopalnej flagkanon 38 na letadla. Typ XXVIII Walther je v nevýhodě. V 7.misi "datadisku" mám vyfotit přístavní lodě v Sydney. Je tam pekně horko při proplouváním do zálivu (Gibraltar je sranda). Vyfotím lodě a cesta zpět je sebervažedná. Pěkně v tichu v noci na silent run, bez periskopu proklouznu dovnitř, ale nazpět se na mě vrhnou všechny torpedoborce jako vosa na bonbón. V mělkém zálivu (hloubka do 20m) snad nejde nijak taktizovat. Zkoušel jsem i fintu z filmů  Very Happy . Pěkně vypnout motory, když se blíží torpedoborec a klesnout ke dnu jako leklá verlyba, ale sonarem mě vždycky najdou, i když je na kilometr ode mě. Navíc mi krutě dochází kyslík. Bez snorchlu mě to pěkně štve. Cool


Citovat
Příspěvek  
No takové mise opravdu "miluju", průzkum přístavu s IXD. Very Happy At už je tady Operace Monsun.



Naposledy upravil Sarroth dne 21. 04. 2008, 14:06, celkově upraveno 2 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek par 
Zdar,mal by som nejake otazky,cital som prispevky v SH4 UBM,ale este mi neni jasne 1) da sa v UBM zachranovat trosecnikov ? Skor si myslim,ze nie,zrejme sa jedna o zachranu spojenec-spojenec.
2) zatial som neprisiel na to,ako privolam posily /vidim to len napisane v kapitanovom denniku/
3) na zakladni pri vymene torped, sa nove davaju do urciteho dopredu stanoveneho poradia /T s Walt.turbinou, T XI, T V, atd / v zasobniku. Potom sa v tom istom poradi nabijaju do torpedometov. Da sa toto nejako ovplyvnit ? V SH3 som si poradie torped do zasobnikov mohol lubovolne volit.
Dik, Simon.


_________________
Wir versenken Schiffe für den Sieg !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tak co se tyce toho za 3)tak myslim ze je to stejny jako u SH3

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Re: par 
Simon napsal:
Zdar,mal by som nejake otazky,cital som prispevky v SH4 UBM,ale este mi neni jasne.....
3) na zakladni pri vymene torped, sa nove davaju do urciteho dopredu stanoveneho poradia /T s Walt.turbinou, T XI, T V, atd / v zasobniku. Potom sa v tom istom poradi nabijaju do torpedometov. Da sa toto nejako ovplyvnit ? V SH3 som si poradie torped do zasobnikov mohol lubovolne volit.
Dik, Simon.

Na základně si doplň torpéda tak jak potřebuješ, v případě zaplnění je možnost si torpéda měnit dle druhu a kam chceš. Při  automatickém nabíjení (knoflík auto torpedo loadng-zamáčknut-svítí/u mne zeleně, jinde žlute/) se  používají zásobníky torpéd od spodu nahoru, v připade vypnutí automatického nabíjení je možno torpéda vložit do prázdné roury  dle druhu a kam potřebuješ. Jasné, stručné, srozumitelné, né....???!!!!


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: par 
Já mám jen původní SH4 + patch 1.4, zajímá mne jestli datadisk kromě přidání německých ponorek a všeho potřebného kolem toho nějak vylepší i původní hru s americkou kampaní? Věnuje se datadisk jen těm německým ponorkám anebo přináší vylepšení i půdní hry a pokud ano jaké vylepšení do původní hry oproti patchy 1.4 přinesl?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.