Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Návod: "Citlive" casti lodi
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Návod: "Citlive" casti lodi 
Hoj, diky SH4 jsem narazil na tuto forum a pote co jsem zjistil, ze to prece jenom bude chtit lepsi zelezo jsem po delsi dobe znova nahodil SH3. a jak si tak tady ctu tak koukam, ze na nekterych screenech jsou v Rozpoznavacim manualu zakresleny citlive casti lodi. to me zaujalo a kdyz jsem vcera stahnul TGW tak jsem tak nejak cekal, ze to v tom bude ... ovsem ouha nejni. Je na to nejakej mensi patch nebo to je soucast neceho vetsiho? kdyby to bylo v necem vetsim (coz se mi nebude chtit stahovat) je treba nekde soubor natipanejch screenu?
sice palim podle mejch "logickejch" predpokladu: strojovna u kominu, palivovy nadrze pobliz strojoven a municaky u delovejch vezi (o cemz ted vsak pochybuju bo jeden DD vcera dostal facku skoro presne pod predni veze a jenom se naklonil o par stupnu a ztratil neco malo rychlosti), ale jenom u C2 to vim presne ... fakt me dozira kdyz C2 v pripade podarenyho zasahu rozpulim jednim torpedem a malyho streamra musim jeste 88 dorazet



Naposledy upravil Sarroth dne 25. 10. 2007, 10:16, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek Re: "Citlive" casti lodi 
no čéče ten mód má 10 MB a je to soubor typu exe,a stránky kdy to najdeš najdeš tady na fóru,konkrétně tady http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=221

stačí se jen trochu líp koukat a najdeš všechno Cool

prosim uzavřít



Naposledy upravil mysak_bob dne 01. 05. 2010, 22:52, celkově upraveno 2 krát.
Naposledy upravil Chladič dne 27. 07. 2007, 13:02, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Re: "Citlive" casti lodi 
no cece mozna se budes divit ale docela jsem foru studoval ... holt jsem blbec kdyz neumim najit tu spravnou kombinaci klicovych slov pri hledani nebot ani retezce "citlivé části", "slabiny", "slabiny lodí", "palivové nádrže" a jine mi tohle vlakno neukazalo ... a v modech jsem to holt prehlidnul ... asi proto ze mod jakej zacina Reinstal me moc nezaujal, to sem spis jak blbec prochazel vlakna ohledne TGW a GWX  Embarassed

ale jinak dik   Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 01. 05. 2010, 22:53, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek Re: "Citlive" casti lodi 
neni za co, rád sem pomoh

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
čéče budeš se divit ale v tGW to přítomno je Very Happy
teď vážně: aby se ti zobrazili v Loydově registru ona zranitelná místa, musíš bejt skoro přesně kolmo k boku té lodi, kterou máš v periskopu a na kterou se chystáš zaútočit. Pak se (a to jen na krátkou dobu) zobraží v registru klikatelné slabiny lodě. Tzn. kdž na tu kterou partii klikneš, tak se ti automaticky nastaví parametry pro torpédo a už jen stiskneš spoušť. (ale pozor, aby byl zásah přesný, musíš si otevřít dveře torpédometu "Q" jinak je prodleva tak velká, že ti torpédo zasáhne úplně jinou část lodi)
Jinak si myslím že si to ani najít nemoh, protože mám takovej dojem, že to tu není.


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
čéče moderátore ti tady Chladič dává link ne.  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
P.S. a musis byt 1000 a mene metru od cile


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
čéče moderátore ti tady Chladič dává link ne.  Laughing

to jo, ale o tom ze to je pritomno v tGW tam neni ani prd a je zbytecny to ladovat modama, kdyz je to v tGW Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
mozno to niekomu pomoze... http://www.edisk.sk/stahni/76946/shipchart.pdf_1.15MB.html


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já to mám rovnou i v patchi 1.4 - když jsem od cíle vzdálen 700 až 400 metrů Shocked  Very Happy  Question

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Buggy napsal:
Já to mám rovnou i v patchi 1.4 - když jsem od cíle vzdálen 700 až 400 metrů Shocked  Very Happy  Question


jde to od 1000m níže, podmínkou je být kolmo k blížícímu se cíli ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
dik za tip Laughing ted uz to facha upa v poho Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
a nejde to nahodou aj najst niekde v zaklade hry ako prezeranie lodi atd ...... Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.