Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
U-boat Missions - Review aneb první dojmy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Takze som sa konecne dostal aj ja k SH4+UBM a dal som si karieru, tusim 43 rok. Po nastaveni zakladnych veci som vyplul. Podarilo sa mi dostat az po 2 patrolu.. Confused Grafika parada, diera v lodi po zasahu torpeda je super(ak to nebol bug. videl som cez nu vnutro lode), sound ok i ked vypustenie torped nieje vobec pocut, zato vybuchujuca lod mi ide rozdrapit repra... Tak ako som pisal, mam cistu inst. SH4 a nato som dal inst. UBM, verziu hry pise 1.5 ale je to katastrofa: na druhej plavbe nemozem zrychlit cas ani na 10s (hodne kontaktov) a v nepr. vodach je pri mne min. 1 lietadlo ak nie hned 2. Niekde som tu cital, ze tento problem s liet. odstranoval patch 1.3.. Po 2 hodinach trapenia sa so 48h hliadkou a dalsim rozkazom som to vzdal. Neviem, ci mam nieco blbo nainstalovane ale kariera je pre mna nehratelna.. Co sa tyka ostatnych kontaktov, tak som pocas plavby stretol hodne osam. lodi, a aj hodne skupiniek. Mapa po chvilke ignorovania lietadiel bola samy cerveny kontakt..


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
S miliardou letadel a miliardou kontaktů jsem měl problém i já, v čisté SH4 + patch 1.4, takže se obávám, že patch 1.3 nic nevyřešil. Problémy vyřešil RFB, od té doby šel SH4 hrát. Takže pokud se Uboot mission bude kamarádit s MODy, tak rozhodně použij...


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
jj jen upřesním mapu a vůbec kampaň upravuje RSRD a zatím není nic takové pro 1.5 UbM jen pro SH4.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mě se ten datadisk opravdu velice líbí. Prokousal jsem se do osmé mise. Dostal jsem rozkaz hlídkovat u Kapského města (jižní cíp Afriky). Je opravdu nemožné zvládnout cestu napříč celým Indickým oceánem. U madagaskaru jsem musel svojí  U-783 XXVIII otočit. Celou cestu se ploužím 7 uzly. Zásoby paliva pro Waterovu turbínu na 50%. Diesel 51% a do cíle zbývalo 950km. Bez natankování to nešlo. Co mě ale překvapilo, když jsem zakotvil na základně, i přes nesplnění mise - vynikající hodnocení 73 000Brt. Neutral


Citovat
Příspěvek  
WADER napsal:
Mě se ten datadisk opravdu velice líbí. Prokousal jsem se do osmé mise. Dostal jsem rozkaz hlídkovat u Kapského města (jižní cíp Afriky). Je opravdu nemožné zvládnout cestu napříč celým Indickým oceánem. U madagaskaru jsem musel svojí  U-783 XXVIII otočit. Celou cestu se ploužím 7 uzly. Zásoby paliva pro Waterovu turbínu na 50%. Diesel 51% a do cíle zbývalo 950km. Bez natankování to nešlo. Co mě ale překvapilo, když jsem zakotvil na základně, i přes nesplnění mise - vynikající hodnocení 73 000Brt. Neutral


Proč nemožné? Já tam hlídkoval už dvakrát a bez problémů...3 týdny cesta, měsíc cachtání u Afriky a 3 týdny zpátky.


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já se tam prostě nemůžu dostat. Natankuju v Penangu. Jedu na nejnižší rychlost 7uzlů, no a jak jsem psal. Cca 150km jihozápadně od Madagaskaru mi zbývá 51%paliva. Napadlo mě vyčerpat 50% zásob z Waterovy turbíny. Pokud se dostanu až k jižnímu cípu Afriky, zbývá mi cca 47% paliva a domů už nedopluju. Pokud se nadá dotankovat v průběhu cesty. Zajímalo by mě, jak palivo ušetřit. Pokud bych měl celou cestu kombinovat naftu a elektromotory bylo by to velice zdlouhavé. Jaký je tvůj recept na spotřebu? Chtěl bych ještě zdůraznit, že cestu jsem naplánovat přímočaře tak, aby nebyl ani kilometr nazmar. Díky za info. Smile


Citovat
Příspěvek  
Nejmenší rychlost nerovná se nejefektivnější. V SH3 byla funkce, kdy ti za určitých podmínek(vlny) a rychlosti důstojník řekl na jakou vzdálenost můžeš takto doplout. V SH4 a UbM je první stupeň snad až na poslední, nejhorší žrout paliva. proto to zkus na druhý a nebude to problém(testováno). Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
WADER napsal:
Já se tam prostě nemůžu dostat. Natankuju v Penangu. Jedu na nejnižší rychlost 7uzlů, no a jak jsem psal. Cca 150km jihozápadně od Madagaskaru mi zbývá 51%paliva. Napadlo mě vyčerpat 50% zásob z Waterovy turbíny. Pokud se dostanu až k jižnímu cípu Afriky, zbývá mi cca 47% paliva a domů už nedopluju. Pokud se nadá dotankovat v průběhu cesty. Zajímalo by mě, jak palivo ušetřit. Pokud bych měl celou cestu kombinovat naftu a elektromotory bylo by to velice zdlouhavé. Jaký je tvůj recept na spotřebu? Chtěl bych ještě zdůraznit, že cestu jsem naplánovat přímočaře tak, aby nebyl ani kilometr nazmar. Díky za info. Smile
neviem ako v sh4 ale v sh3 bola najefektivnejsia rychlost 8 uzlov nie je to sice velky rozdiel ale na taku velku vzdialenost to spravi dost...


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
WADER napsal:
Já se tam prostě nemůžu dostat. Natankuju v Penangu. Jedu na nejnižší rychlost 7uzlů, no a jak jsem psal. Cca 150km jihozápadně od Madagaskaru mi zbývá 51%paliva. Napadlo mě vyčerpat 50% zásob z Waterovy turbíny. Pokud se dostanu až k jižnímu cípu Afriky, zbývá mi cca 47% paliva a domů už nedopluju. Pokud se nadá dotankovat v průběhu cesty. Zajímalo by mě, jak palivo ušetřit. Pokud bych měl celou cestu kombinovat naftu a elektromotory bylo by to velice zdlouhavé. Jaký je tvůj recept na spotřebu? Chtěl bych ještě zdůraznit, že cestu jsem naplánovat přímočaře tak, aby nebyl ani kilometr nazmar. Díky za info. Smile


Problém bude asi v tom, že ponorka XVII nemá dostatečný akční rádius, aby mohla plout k Africe a zpátky...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdarec kapitáni,už delší dobu hraju tento datadisk a pro mě je to naprostá boba.Od té doby na SH3 ani nechytnu (proč taky když tu je všechno lepší že)a jen pařím toto.Trošku ale zamrzí že moc příspěvků tu nepříbývá(jako by to nikdo nehrál ) kdežto v sekci SH3 jo.Jen je škoda že tu je na výběr jen dvě německé ponorky  ale aspon je to autentičnější.Jinak navádění spojeneckých křižník je super, mockrát už mě dostali z bryndy,horší je to s letadlovýma loděma.Nak jsem nepřišel na to jak mám vyslat letadla na cíl ,vždy jen vyletí průzkumné letadlo ale ůtočná ne.PS: Velkej dík "Kpt hiroc" za češtinu je to aspon pro mě daleko lepší.Lovu zdar



Naposledy upravil Petr_C dne 30. 04. 2008, 17:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no , ono je to asi proto, ze SH4 - teda krome grafiky - je na dve veci.(ale to byla SH3 v zakladu taky)
Snad az bude dostatek modu, tak pak uvidime  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no tak já sem skončil v první misi,kde sem v Perskym zálivu na číhaný a odložil sem to.


  grafika je dost dobrá,hlavně se mi líbí ponorka v periskopový hloubce jak je krásně vidět ze zhora,no to je nádhera Surprised

  
ale ta hratelnost,strašná do SH 3 to má  hodně daleko -a nejhorší vůbec je opravárenské stanoviště jakmile ho vidim tak to vypínám ,to mi zkazí celej den -takovej nepřehlednej hnus ,doufám,že to někdo předělá v nějakym modu na stanoviště ze SH3.

a co mi chybí nejvíce je realné poškození vlastní ponorky,jak jí utíká nafta,vzduch atd Sad

to co je tady v sh4 TY DÍRY V BOKU JAK VJEZD  do letenskýho tunelu a ponorka pluje bez problémů dál  no to je děs

a odpalovací lišta torpéd zasahuje do periskopu takže ho třetina neni skoro vidět.

shrnutí -JE TO DĚS  fakt sem hrozně zklamanej  Crying or Very sad



Naposledy upravil U-3500 dne 30. 04. 2008, 18:39, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
U-3500 napsal:
no tak já sem skončil v první misi,kde sem v Perskym zálivu na číhaný a odložil sem to.


  grafika je dost dobrá,hlavně se mi líbí ponorka v periskopový hloubce jak je krásně vidět ze zhora,no to je nádhera Surprised

  
ale ta hratelnost,strašná do SH 3 to má  hodně daleko -a nejhorší vůbec je opravárenské stanoviště jakmile ho vidim tak to vypínám ,to mi zkazí celej den -takovej nepřehlednej hnus ,doufám,že to někdo předělá v nějakym modu na stanoviště ze SH3.

a co mi chybí nejvíce je realné poškození vlastní ponorky,jak jí utíká nafta,vzduch atd Sad

to co je tady v sh4 TY DÍRY V BOKU JAK VJEZD  do letenskýho tunelu a ponorka pluje bez problémů dál  no to je děs

a odpalovací lišta torpéd zasahuje do periskopu takže ho třetina neni skoro vidět.

shrnutí -JE TO DĚS  fakt sem hrozně zklamanej  Crying or Very sad
napodobne.. ako si pisal ty tak aj mna vytaca oprav.stanoviste bud som ja taky magor alebo sa ani ja v tom neviem vyznat..Je to tam fakt o h..ne.No a tie diery na ponorkach?hmm...myslim ze k tomu sa neda nic asi napisat..mohli to radsej spravit (aj keby to bolo asi zlozite a HW narocne) formou dokrcenych plechov,teda trupu atd..vytvoril som si level s elitte DD,tam ten moj trup vyzeral skor ako reseto a neslo mi do hlavy ze nieco take dokaze este plavat.no hroza.stale ostavam pri SH3.Chce to mody...vela modov a dobre mody aby som presedlal na sh4.


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tohle by vám mělo zvednout náladu, výroba německé PONORKY TYP XXI  
http://modelforum.upce.cz/forum/viewtopic.php?f=28&t=19154
tomu říkám machrovina.


Citovat
Příspěvek  
RaMaMaLuCZ napsal:
Tohle by vám mělo zvednout náladu, výroba německé PONORKY TYP XXI  
http://modelforum.upce.cz/forum/viewtopic.php?f=28&t=19154
tomu říkám machrovina.


Trochu OT

Dal bych to spíš sem:

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=84

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.