Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 16 z 47
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 45, 46, 47  Další
7. flotila - Velitelství, kasárna, organizační štáb
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
TAKHLE to dopadá když se někdo cpe kam nemá Güntere  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
A proto, abychom předešli zraněním, určíme konečné pořadí již teď a kdo ho nedodrží, bude diskvalifikován... Very Happy



Naposledy upravil Rudla dne 12. 04. 2008, 14:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
TAKHLE to dopadá když se někdo cpe kam nemá Güntere  Laughing


Jj... bejček potom asi skončil v hamburgru Very Happy


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ad bejček: Very Happy
ad Duben 2008 - Vyhrajeme !!! Smile


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem fakt ostuda Kriegsmarine Embarassed  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Sad Čim dal tim huř...........
to Sarroth:Sarr! V ten klub už patřila by cela liga Laughing  Laughing  Laughing
a tady   "cigaretové KIA"  



Naposledy upravil arlekino dne 20. 04. 2008, 23:24, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Brzdi arle...  Wink

Jinak když už jsi to nakousl tak ad ?KIA. Prostě pro mě od původní bugové verze HorH nejhorší hra. Začalo to už tím, když mě snad poprvé v kariéře předčasně bouchla akustika, pak se zastavil konvoj, tak jsem se k němu vydal, jenže moje taktika slalomu byla trošku právě díky stojícím lodím na prd, a výhoda se změnila v podobě stojících lodí naopak v zápor a v určitý moment jsem se dostal do tak blbé situace, že jsem neměl uhnout kam a jeden sud mě zasáhl na levobok přídě v oblasti "před dělo". Bylo to klasické neškodné škrábnutí, hull 92%, poškozena jedna sekce, voda. Poté co bylo vypumpováno hodlal jsem pokračovat opět v útoku...ale co to ponorka stále klesá, ale co to rychlost klesla na max 4 uzle. Znovu projíždím ponorku. Baterie nepoškozena(přední i zadní), nabité, všechna voda vypumpovaná, obsazení důležitých sekcí v zeleném. Ze 40m je najednou 90m...dávám E...opět se dostávám na 40m a dávám P...opět klesám a snad dokonce stojím na místě...na 80m opakuji E...držím ho až do 30m a poté opět P...takto jsem se to pokusil zopakovat ještě 2x, vypnout zapnout motory, hýbat s posádkou..nic...vive la bug! Vše zakončil a korunu nasadil pád celé hry a tak jsem to tedy neřešil, bral jako pád "pod útokem" resp v momentu neovladatelné ponorky. KONEC

Asi založím novej klub přátel normálního KIA protože já osobně jsem ho zažil v multiplayeru jen jednou a to jsem u toho nebyl...aneb "cigaretové KIA". Smile


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Chlapi, vypadá to na hovno, asi nestihnu neděli... což v takhle přísně rozjetym turnaji mě pěkně sere....
Kdybych to nestihl, budu v duchu s váma a budu držet palce...  Sad


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hlavně z technických důvodů(momentálně jedu jen přes notebook a náhradní modem) jsem nucen sám sobě udělit dovolenou na dobu neurčitou. Co se dá dělat, ale na události posledních cca 2 měsícu, kdy jsem měl jedno z jakých důvodů více pádů celého serveru než za celou dobu v lize a různých anomálií opravdu nemám nerva. Až budu moci 100% vyloučit problém u mě  zvážím další postup Wink

Salut!
S.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
A mame po Gottovi Sad Sarr! Doufame nastupiš už v červnu do služby Wink ,v kvetnu vidim to nebude realne Sad


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Novej modem dojde snad zítra, ale kdy se vrátí PC z překontrolování (sám jsme ho už nemohl více otestovat, jak výbavově, tak časově, tak nervově) kam jsem ho dal poté co hodinu nenaběhl vůbec, poté v nouzáku a v něm už zůstal s hlášením chyby ... těžko říct. V PC to bude asi základní deska(předchozí test na to nemusel vůbec přijít), ale co nechápu je současně i odpadnutí modemu a už vůbec ne, že vždy došlo k problémům jen ve spojení s SH3 a až poslední dobou bez toho, aby došlo k HW či SW změnám. Ale jak jsem psal vůbec to nehodlám už nějak řešit, ale taky těžko odhadnout kdy dojde k návratu do aktivní služby.

Hold musíte ted každý hrát jako za dva Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Novej modem dojde snad zítra, ale kdy se vrátí PC z překontrolování (sám jsme ho už nemohl více otestovat, jak výbavově, tak časově, tak nervově) kam jsem ho dal poté co hodinu nenaběhl vůbec, poté v nouzáku a v něm už zůstal s hlášením chyby ... těžko říct. V PC to bude asi základní deska(předchozí test na to nemusel vůbec přijít), ale co nechápu je současně i odpadnutí modemu a už vůbec ne, že vždy došlo k problémům jen ve spojení s SH3 a až poslední dobou bez toho, aby došlo k HW či SW změnám. Ale jak jsem psal vůbec to nehodlám už nějak řešit, ale taky těžko odhadnout kdy dojde k návratu do aktivní služby.

Hold musíte ted každý hrát jako za dva Very Happy


Tak držím palce a přeju brzký návrat  Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Za dva? Spíš za čtyři, ale hold se stím budeme muset porvat !  Mad


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já hraju za dva pořád, ale ani jednomu se moc nedaří... Sad


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Menší pohled na to co jsem včera přežil (bez jediného škrábnutí), aby mě při finálním přiblížení ke konvoji SH ohlasil že "server has quit" i když ostaní pokračovali dál......takže další bugové KIA do sbírky Cool




_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
V tom případě jsou "KIA" všichni...jak z první tak náhradní hry, kterým to spadlo. Jooo těžký to život pravejch důstojníků. Wink Smile


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 16 z 47
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 45, 46, 47  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.