Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 8 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Odpadky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Já periskop stahuju jednoduše. Prostě zmáčknu CTRL+PgDn a když je tam kde ho chci mít tak jenom ťuknu PgUp nebo PgDn. Očekávám že to tagle dělej všichni profííci Very Happy


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Chladič napsal:
Já periskop stahuju jednoduše. Prostě zmáčknu CTRL+PgDn a když je tam kde ho chci mít tak jenom ťuknu PgUp nebo PgDn. Očekávám že to tagle dělej všichni profííci Very Happy


Opravdový profík ti nikdy neřekne, jak to dělá, protože umění správně vysunout periskop, je tajemstvím, které pečlivě střeží...neboť na tom záleží úspěch celého útoku.


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rudla napsal:
Chladič napsal:
Já periskop stahuju jednoduše. Prostě zmáčknu CTRL+PgDn a když je tam kde ho chci mít tak jenom ťuknu PgUp nebo PgDn. Očekávám že to tagle dělej všichni profííci Very Happy


Opravdový profík ti nikdy neřekne, jak to dělá, protože umění správně vysunout periskop, je tajemstvím, které pečlivě střeží...neboť na tom záleží úspěch celého útoku.


Tak to vypadá, že správné vytažení nebo zatažení periskopu je základním pilířem zdařilého útoku. Very Happy  Ale je fakt, že když ti brčko za krásného počasí a klidné hladině čouhá nad hladinou jako stožár, tak to není uplně ideální...


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Merlin napsal:

Tak to vypadá, že správné vytažení nebo zatažení periskopu je základním pilířem zdařilého útoku. Very Happy  Ale je fakt, že když ti brčko za krásného počasí a klidné hladině čouhá nad hladinou jako stožár, tak to není uplně ideální...

jj, máš recht


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
A mnohdy ani nezáleží jak dlouze čouhá, ale když ho vystrčíš v nepravý okamžik čili za pohybu, například když nad hladinou krouží letadla, tak tě celkem spolehlivě odmění bombardováním titanic


_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pravda pravdoucí, onehdá kyslík v červeném, jsem jen tak trochu vystrčil snorkl, a už to padalo jak přezrálý jablka ze stromu když zafouká vítr. Jenže tydle jablíčka byli krapet nebezpečnější.


_________________
Jen klid, jenom klid chlapi, to ještě nic nebylo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdar,nemohli byste mi sem nekdo napsat link na stahnuti patche v 1.4?Dik moc

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Helldog von Decrypter napsal:
Zdar,nemohli byste mi sem nekdo napsat link na stahnuti patche v 1.4?Dik moc


a co takhle si procist forum  Wink
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=229


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Diky moc,viceadmirale:D

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
dík, zkusim to prubnout;-)


Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
caute , len tu chcem dodat pokial ma niekto problemy s vymenou unavenych ludi alebo ked chcete prerusit utokove postavenie na volnu plavbu a zostanu vam na 100% vzdy  v torpedovych miestach ludia tak staci mysou nabehnut na torpedovu miestnost a pravym kliknutim vam vyskoci okneko co chcete s posadkou robit a ked chcete aby odpocivala tak sa vam cela presunie na postele a nemusite ich po jednom pretahovat!!! Wink




Rado  na tvé ponorce ste zvyklí asi chrápat Shocked ,ale na mojí se musí makat Mr. Green  agree


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ahoj jde to rozliseni snizit na mensi hodnotu?? např. 800x600?


Citovat
Příspěvek  
mi to nejde změnit zkoušel jsem toto  Microsoft's Windows Application Compatibility Toolkit a nic Crying or Very sad


Citovat
Příspěvek  
super


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ja abych rek pravdu,tak je nedavam jit si lehnout Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 8 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.