Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Volba rychlosti torpéd
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Volba rychlosti torpéd 
Zdar vlci, je někde v Uboatu panel kde se dá nastavovat rychlost torpéd? Asi sem slepej ale nikde ho nevidim, prostě mi tam chybí taková ta záložka na otevření panelu u periskopu jako maj ty amícky nautilusy kde by šla rychlost nastavit.


Citovat
Příspěvek  
Je v panelu u mapy (2 ikonka)...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rudla napsal:
Je v panelu u mapy (2 ikonka)...

á tady to je díky ti


Citovat
Příspěvek  
Zdravím!
Nevěděl jsem kam umístit tento dotaz .
1) Chci se zeptat ,zda je nějaká pomůcka v ponorce ohledně odečítání velikosti vln. I dobře nastavené torpédo podpluje pod trupem pokud jsou vlny velké.
2) Je někde na fóru přehled přístrojů a jejich výkonost-když chci vylepšit ponorku a dokoupit nějaké přístroje ,jsou tam sice popsány ,ale je to v některých
případech poněkud matoucí.

Díky!


Citovat
Příspěvek  
Cato napsal:
Zdravím!
Nevěděl jsem kam umístit tento dotaz .
1) Chci se zeptat ,zda je nějaká pomůcka v ponorce ohledně odečítání velikosti vln. I dobře nastavené torpédo podpluje pod trupem pokud jsou vlny velké.
2) Je někde na fóru přehled přístrojů a jejich výkonost-když chci vylepšit ponorku a dokoupit nějaké přístroje ,jsou tam sice popsány ,ale je to v některých
případech poněkud matoucí.

Díky!


Pokud jde o ten prvni bod,tak za celou dobu jsem nic takoveho nenasel,tudiz si myslim ze neni

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Cato napsal:
....
1) Chci se zeptat ,zda je nějaká pomůcka v ponorce ohledně odečítání velikosti vln. I dobře nastavené torpédo podpluje pod trupem pokud jsou vlny velké.
...

Vlny se dají odhadnou bočním pohledem na vlastní ponorku. Je znám ponor, velikost věže, délka vysunutého periskopu a tak se to dá docela dobře odhadnout. Je známo, že i loď se na vlnách houpá...., proto je nutné s touto eventualitou počítat a nastavit hloubku torpéda menší než je dávána za klidného počasí. Jinak hloubka zásahu má podstatný vliv na stav poškození lodě a její případné potopení. Ideální je výbuch torpéda pod lodí-její páteří tak 40-70 cm pod ní. Jde to ale za dobrého počasí a mírných vlnách.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.