Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 27 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 49, 50, 51  Další
Screenshots Galerie
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem potkal svůj první konvoj (5.mise). V Atlantiku jsem dostal hlášení o konvoji. Vzdálenost asi 300 km.

Bylo doslova svinský počasí.

když jsem se dostal na místo zalezl jsem trochu do hloubky.

a se zastavenými motory počkal až nade mnou přejede DD.

Vynořil jsem se na periskop ve druhé řadě a vypálil torpédo na T3. Buchnul tak rychle, že jsem ho nestačil zvěčnit ještě nad vodou.

Otáčel jsem se ve směru konvoje a zadkem jsem sekl po C2. Zastavila a já jí nechal, že jí dorazím později.

Protože už všichni pluli cikcakem. Vypálil jsem na další C2 místo na tanker, ten se zrovna stáčel do nevýhodné pozice. Jenže jela dál a já už neměl nabito.

Poslední torpédo v laufu jsem si nechal pro T2

Nebylo nabito a valila se na mně minolovka, tak jsem opustil konvoj, zbavil se minolovky a obloukem po hladině se vrátil ke konvoji. Naštěstí se mi podařilo najít načatou C2.

Musel jsem jí dát ještě dvě rány. Navíc jsem blbě odhadl poloměr obrátky a tak jsme se s klesající C2 o sebe důvěrně třeli.

Pak zmizet, vynořit za konvojem a brutální bouří zpátky k uložené C2.

Jenže ta zase tak úplně uložená nebyla. Drandila si to na 6kts a já měl poslední torpédo. Protože to před tím koupila na zadek, tak jsem si řekl, že to pošlu taky tak nějak a snad jí ta voda zvrhne.

Zůstala stát a já už mohl jen čekat a čumět.

POčkal jsem si dost dlouho a pak se ji tan zadek přece jen zalil vodou ...


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Pro stále ještě nerozhodnuté.... 
POZVÁNKA DO LIGY Die Kapitäne




_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Nářez 
Tak jsem opět vyrazil na patrolu,a hned při výjezdu z Brestu jsem potkal vracející se Bismark Shocked

Tak jsem si pořádně prohlédl tu naší Chloubu NěmeckaDalší čas jsem strávil cestou do hlídkového sektoru.Po asi 5ti let.ůtocích,2uch sestřelených letadel,byla má posádka již pěkně nažhavená.Nicméně během patroli v určeném sektoru-nic Crying or Very sad Tak jsem se vydal směrem k anglii,a pak už to jelo.Narazil jsem na 2 osaměle plující C2.Na jeden nájezd šli obě (každá po 2uch torpédech)počítat šutry na dně.
Po zbytek noci jsem ládoval torpéda.Další den se mě podařilo dostat 2 merchanty a 1 destroiera.Nicméně pak mě nahlásili large convoy,ale já už měl zásobník prázdný. Embarassed Ale i tak jsem byl přivítán doma se slávou.


Nakonec jsem od toho vstával(a lehal,bo jsem za 6hodin měl vyrážet na další cestu)spokojenej,a se slovy "to byl teda nářez".Prostě krásný nedělní odpoledne,večer. Rolling Eyes


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Divné že v kariére Bismark doplával do Brestu ale dobre no.  Surprised


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Nářez 
[quote="Petr von Brunthal"]Tak jsem opět vyrazil na patrolu,a hned při výjezdu z Brestu jsem potkal vracející se Bismarck Shocked

Pěkná podívaná, můžeš napsat jestli to bylo v defaultu nebo s některým modem? A ve kterém období se tahle situace stala? Já zatím z našeho vynikajícího loďstva žádnou větší jednotku než torpédoborec nepotkal Crying or Very sad  Už sem si začal myslet, že vody Severního moře a Atlantiku brázdí jen ti zatracení angláni.



Naposledy upravil Von Paulus dne 20. 03. 2008, 22:23, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Úspěšný kapitán je ten, který v rozhodující chvíli potkal šťastnou náhodou hloupého protivníka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Nářez 
[quote="Von Paulus"]
Petr von Brunthal napsal:
Tak jsem opět vyrazil na patrolu,a hned při výjezdu z Brestu jsem potkal vracející se Bismarck Shocked

Pěkná podívaná, můžeš napsat jestli to bylo v defaultu nebo s některým modem? A ve kterém období se tahle situace stala? Já zatím z našeho vynikajícího loďstva žádnou větší jednotku než torpédoborec nepotkal Crying or Very sad  Už sem si začal myslet, že vody Severního moře a Atlantiku brázdí jen ti zatracení angláni.
No,ja tam mam mod SH3 World v3.0.Dává ti to německélodstvo do přístavu.Ted je to tam živější,Vyplouvaj,či připlouvaj pořád nějaké lodě,prostě šrumec.A taky bych je měl potkávat na moři.předpokládám,že to samé by mělo být u nepřátel,ale zatím sem se nedostal do cizího přístavu. Embarassed
jinak ten mod je na subsimu.http://www.subsim.com/subsim_files/patches2005_sh3.htmlJa jsem to nainstaloval,a rozjel novou kariéru,a hned při odjezdu v roce 43 jsem ho potkal.A vedle mě v docu stalo plno našich ponorek,a nějaky heavy cruiser.Hned mám z toho lepší pocit Mods



Naposledy upravil Petr von Brunthal dne 21. 03. 2008, 23:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to kami 
kamikadze napsal:
Divné že v kariére Bismark doplával do Brestu ale dobre no.  Surprised
Ja tam mám mod.Ale je to hned veselejší,předtím sem měl pořád pocit,že snad bojuju sám.Akorát nemám vyzkoušené,jak to bude věrné hystorii.Aby mě pořád nepřiplouval zpět,když už by měl být na dně. Very Happy


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Nářez 
[quote="Petr von Brunthal"][quote="Von Paulus"]
Petr von Brunthal napsal:
Tak jsem opět vyrazil na patrolu,a hned při výjezdu z Brestu jsem potkal vracející se Bismarck Shocked

Mod je na subsimu.http://silenthunter.cz/forum/posting.php?mode=quote&p=15567Ja jsem to nainstaloval,a rozjel novou kariéru,a hned při odjezdu v roce 43 jsem ho potkal.A vedle mě v docu stalo plno našich ponorek,a nějaky heavy cruiser.Hned mám z toho lepší pocit Mods


Jdu do toho, dík za odpověď a hodně šťastných návratů na základnu  cool


_________________
Úspěšný kapitán je ten, který v rozhodující chvíli potkal šťastnou náhodou hloupého protivníka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Nářez 
[quote="Von Paulus"][quote="Petr von Brunthal"]
Von Paulus napsal:
Petr von Brunthal napsal:
Tak jsem opět vyrazil na patrolu,a hned při výjezdu z Brestu jsem potkal vracející se Bismarck Shocked

Mod je na subsimu.http://silenthunter.cz/forum/posting.php?mode=quote&p=15567Ja jsem to nainstaloval,a rozjel novou kariéru,a hned při odjezdu v roce 43 jsem ho potkal.A vedle mě v docu stalo plno našich ponorek,a nějaky heavy cruiser.Hned mám z toho lepší pocit Mods


Jdu do toho, dík za odpověď a hodně šťastných návratů na základnu  cool
  super Nevím,yda hraješ ligu,nicméně si tam dej mod poškození,to je pak jiné pokoukání,když vydíš výsledek své práce.Ja tam mám Final 2.0.Najdeš zde:http://hosted.filefront.com/OceanBlueTak přeji pěkné zážitky agree



Naposledy upravil Petr von Brunthal dne 21. 03. 2008, 23:32, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re 
To von Paulus: sorry Blbě jsem to napsal.ten link na stažení modu SH3 World 3.0 jehttp://www.subsim.com/subsim_files/patches2005_sh3.htmlTak promin.Těsně vedle.



Naposledy upravil Petr von Brunthal dne 21. 03. 2008, 23:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:

jako operační oblast mi byl přidělen čtverec CE39 u Azorských ostrovů.
Když hlídka minula, byl jsem poslán na meteorologické pozorování do oblasti DF


Kde jste našel to meteorologické pozorování??? Když dám f8 tak mám zadaný sektor a hlídka v něm 24 hodin a nějaké souřadnice, kolik ponorek bylo potopeno a ještě neco (ach ta skleróza Embarassed  Smile ) a i když to splním tak tam žádný další úkol nemám Crying or Very sad
BTW default + 1.4 patch + comm.


_________________
Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Asi byla pařba v Lorientu 
Sarroth napsal:
Martin napsal:
Tyhle dva jsou super.Kdepak jsi vzal ty malilinkatý lidičky na tý lodi?Prosím,prosím link Wink


NE...tuto debatu už ne!!!  Laughing

Jsou součástí modu Harbour Traffic, jedná se o Holywood mod.  Wink Link je tady: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=91


Jak už jsem tady někde psal, že mám volnou kameru v interiéru ponorky i bez módů, tak dnes jsem potopil Hunt III destroyer a taky tam byli lidičky... a to nemám módy Laughing  Rolling Eyes  Very Happy



Naposledy upravil Mrkvička dne 20. 04. 2008, 12:01, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek No tohle..... 


Tohle se mi stalo pri normalni hlidce....ze by hodne Schnapsu?



Naposledy upravil messer dne 24. 04. 2008, 23:18, celkově upraveno 4 krát.

_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: No tohle..... 
messer napsal:


Tohle se mi stalo pri normalni hlidce....ze by hodne Schnapsu?
mrkni sem http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=587&postdays=0&postorder=asc&start=30



Naposledy upravil Otto Kretschmer dne 24. 04. 2008, 23:39, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Re: No tohle..... 
messer napsal:


Tohle se mi stalo pri normalni hlidce....ze by hodne Schnapsu?


no já mám dojem, že se tohle stává po loadu (možná i vícenásobném) pozice kdy byla ponorka pod vodou, stačí znovu nastavit hloubku a je to opět jak má být Wink .  Jinak v normální hře "bez loadování" jsem to ješte nezažil a je rozumné ukládat pozice kdy je ponorka na hladině.


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 27 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 49, 50, 51  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.