Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
problém s oblastí hlídkování
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek problém s oblastí hlídkování 
Nemůžu přijít na to, proč se mi po dokončení normální patroly (např.AN-13atd.) zobrazují patroly typu "patrol area = NULL." Shocked
Nedělalo to někomu takhle náhodou něco podobnýho? Jestli jo a vyřešili jste to, tak napište čim to může bejt.dík Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Re: problém s oblastí hlídkování 
pyskot napsal:
Nemůžu přijít na to, proč se mi po dokončení normální patroly (např.AN-13atd.) zobrazují patroly typu "patrol area = NULL." Shocked
Nedělalo to někomu takhle náhodou něco podobnýho? Jestli jo a vyřešili jste to, tak napište čim to může bejt.dík Wink

Vratil ses do svyho domovskyho pristavu ?

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Asi před dvouma dnama se to tu řešilo...... Confused  Confused

Ale dobře, ještě to zkusim -

Může to bejt tim přístavem (jak už psal Hans)
A pak že používáš SH Commandera a něco si tam navolil špatně

Napiš verzi hry.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
verze je 1.4b a commandera nepoužívám jen v 1 misi mi to během patroly napsalo, že byla základna změněna na St. Nazaire místo Kielu ale to sem odmítl neboť St. Nazaire sem na mapě zakreslený neměl a tak serm se vrátil do Kielu a začalo to další patrolou...

Citovat
Příspěvek  
pyskot napsal:
verze je 1.4b a commandera nepoužívám jen v 1 misi mi to během patroly napsalo, že byla základna změněna na St. Nazaire místo Kielu ale to sem odmítl neboť St. Nazaire sem na mapě zakreslený neměl a tak serm se vrátil do Kielu a začalo to další patrolou...

No pokud já vím, tak tu změnu přístavu odmítnout nejde. Aspon mě jen přišla radio správa a šmitec. Teď po tobě chtěl jet do St. Nazaire. Ve válce si taky nikdo nevybíral.....rozhodlo velitelství. Pokud ho nemáš na mapě tak to ti neporadim, to by musel někdo zkušenější. Já teď nemám čas, takže U-52 odpočívá v Bergenu. A hlavně jsem vlastně hned šel do tGW.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Günter Rosenberg napsal:
pyskot napsal:

No pokud já vím, tak tu změnu přístavu odmítnout nejde. Aspon mě jen přišla radio správa a šmitec. Teď po tobě chtěl jet do St. Nazaire. Ve válce si taky nikdo nevybíral.....rozhodlo velitelství. Pokud ho nemáš na mapě tak to ti neporadim, to by musel někdo zkušenější. Já teď nemám čas, takže U-52 odpočívá v Bergenu. A hlavně jsem vlastně hned šel do tGW.

Nevim jak se defaultni hra drzi realnych dat, ale prvni ponorka dorazila do St. Nazaire 21.9. 1940. Podivej se jaky mas datum a kdyztak nejakou dobu zevluj v okoli ...  Wink

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!

Citovat
Příspěvek  
Podívej se na jiné mapě, kde se St. Nazaire nachází a pluj tam. Tento problém jsem řešil už asi 4x. Stačí dorazit dostatečně blízko a přístav se nakonec objeví.

Osobní složka

Citovat
Příspěvek  
very THX akorát nechápu, proč se to na tý zku....poničený mapě neobjevilo. No nic tak dobrý, no.

Citovat
Příspěvek  
pyskot napsal:
very THX akorát nechápu, proč se to na tý zku....poničený mapě neobjevilo. No nic tak dobrý, no.

Mně se to stalo taky a to jsem mám St.Nazaire jako domovský přístav. Ale doplul jsem.  Wink
(našel jsem tu zátoku podle mapy zaminování)

INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit

Citovat
Příspěvek  
prosím vás když se změní domovský přístav, tak by tam měl být prostor ve kterým bych měl hlídkovat null ale já tam mám běžný čtverec tak mám tam tam plout nebo ne???
BTW Oblast hlídkování byla nastaven v sh3 commanderu

Naposledy upravil Mrkvička dne 09. 03. 2008, 10:55, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Patrolu se změnou domovského přístavu jsem si dal odznova a napsalo mi to výchozí základna: Wilhelmshaven a "cílová" nebo jak to nazvat byla brest a od začátku jsem byl v brestu ale není na mapce i když jsem z něj vyplul a pak se vrátil... a taky zmizel st. Lorient který tam byl... Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad

Naposledy upravil Mrkvička dne 09. 03. 2008, 11:39, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
@Mrkvička
To je "normální",když dáš max zoom tak tam ty přístavy a mola jsou.To se časem ustálí,za měsíc (ve hře!!!) to přestane blbnout.

Osobní složka |

Citovat
Příspěvek  
jj thx a teď jsem uložil tu misi a ukončil...ze zvědavosti jsem se podíval kam popluju další (10.) misi a napsalo to čtverec a vychozí i cílová základna wilhelmshaven tak jsem už v brestu nebo ne??
BTW rok 1940 půlka srpna a myšák bob psal že přístav se změní na podzim r. 1940 tak kde teda jsem???
při max. zoomu tam brest mám Evil or Very Mad  Smile
a tak teda do kterýho přístavu mám plout, když jsem začínal v brestu a v brífingu byla výchozí i cílová základna wilhelmshaven a na začátku mise mi to píše základna byla změněna na wilhelmshaven

Naposledy upravil Mrkvička dne 09. 03. 2008, 20:45, celkově upraveno 2 krát.

Citovat
Příspěvek  
Mrkvička napsal:
jj thx a teď jsem uložil tu misi a ukončil...ze zvědavosti jsem se podíval kam popluju další (10.) misi a napsalo to čtverec a vychozí i cílová základna wilhelmshaven tak jsem už v brestu nebo ne??
BTW rok 1940 půlka srpna a myšák bob psal že přístav se změní na podzim r. 1940 tak kde teda jsem???
při max. zoomu tam brest mám Evil or Very Mad  Smile
a tak teda do kterýho přístavu mám plout, když jsem začínal v brestu a v brífingu byla výchozí i cílová základna wilhelmshaven a na začátku mise mi to píše základna byla změněna na wilhelmshaven

vždy platí to co je v brífinku, BDu se nikdy neplete Smile

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1