Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Trasy konvojů
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek to Mrkvička 
ale jde to ;-)


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
a ovlivní to i rozbouřené moře nebo jen vítr???

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
prvni parametr vitr, druhy dest


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mrkvička napsal:
to sarroth
je jedno jestli máš nějaký mód nebo ne protože jsem to žkoušel a nějak mi to nešlo
BTW mám jen SH3 comm.


No to Mrkvičko právě jedno vůbec není(zda máš nebo nemáš nějaký mod), klidně je možné, že v SH3 Commanderu máš nastavené něco co ti při každém startu přepíše tebou editovaný .CFG vlastním(nějaké nastavení ohledně ponorky právě přes SH3Commander). V tom případě chce editovat přímo SH3 Commander.
Druhá možnost je to, že to prostě děláš blbě(možná edituješ úplně jinou ponorku)ú, protože to, že to nejde tobě neznamená, že to nefunguje. Já jsem s touto úpravou odehrál několik kariér a nejsem sám.
Pokud se snažíš používat dělo za totální bouře tak si to první  číslo rozhodně zvedni ještě nad 14. V 0.4 u deště je dělo téměř stejně nepoužitelné protože je tak silný, že není vidět nad 200m, ale klidně si to zvedni i tam.



Naposledy upravil Sarroth dne 07. 03. 2008, 15:25, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já sem neříkal že to nejde nikomu...bude to moje chyba...



Naposledy upravil Mrkvička dne 07. 03. 2008, 19:06, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.