Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Hrajete Silent Hunter 4?
Hrajete SH4?

Ne 31% 31% ( 38 )
Brzo asi přestanu a půjde z disku 5% 5% ( 7 )
Sem tam si ho dám 24% 24% ( 29 )
Hraju jej pravidelně 19% 19% ( 23 )
Hraju ho jak to jen jde 18% 18% ( 22 )

Celkem hlasů : 119
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Sem tam hraju SH4,potom preskočim na SH3.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hmm,
tak jsem včera prvně zkusil SH4, abych se rozehrál a chytnul návyky ovládání před tím, něž si pořídím U-boot addon, a teda první pocity hrůzné... Dal jsem si srdcovku z SH1, S-Class z Manily, zamířím do daného sektoru u Luzonu a skorem vyvýsknu štestím ,když hned první, na co narazím je operační svaz. 2x BB třídy Kongo, TK třídy Takao a TK Mogami, tanker a 4 DD. Říkám si, to se to bude loupit ! A vono hovno - krásná odpověď z velitelství - jo, seš dobrej, díky moc, zapomeň na útok, koukej se odpoutet.... COŽE ???? Aha, já si neuvědomil, ono je 10.12.1941, tak jsou všichni ještě vypatlaní z toho, že je válka. Hmm, jenže když mi přišla stejná odpověď, kdykoliv jsem objevil nějaký Task Force, či konvoj, tak jako sorry. Takže jsem byl odsouzen k tomu, abych skládal osamocené lodě, hmm, fajn, hold jsou amíci hovada, budiž. Ale ten leteckej terror, kterej sjem si užil, jsem nezažil ani v GWX 1.0 !!! Takže si sám sobě kladu otázku, zda-li jsem vlastně správně nainstalil RFB, či zda je to normální. Takže se i rovnou zeptám, jestli i vy vkládáte Mody do SH4 přes JSGME, či to tam dáváte růčo ?


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Laughing  Laughing  Laughing
No u SH4 používám JSGME(zatím), důvod je ten že většina modů je stále WIP(Work in progresss) takže dávat je napevno a při každé větší aktualizaci vše reinstalovat...ee. Někde ale opravdu došlo asi k chybě. Pokud máš RSRD + RFB poté je celá mapa přepracovaná(doprava, letadla, vše).


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak s RSRD už to jde, dokonce mi bylo milostivě dovoleno zaútočit na konvoj Very Happy
A letadlo jsem ještě nepotkal, úúúúúúspěch !!! Very Happy Very Happy Very Happy

Edit po první patrole: Tak jo, s RFB,RSRD a NSM už je SH 4 docela hratelná záležitost. Po mapě už nejezdí miliarda operačních svazů a konvojů, když narazím na konvoj tak zpravidla dostanu povel k útoku a letadlo jsem naštestí ještě nepotkal. Ten terror, který prováděli v SH 4 patch 1,4 nebudu komentovat, GWX hadr.
Lodě se potápějí tak, jak mají, tankery krásně bouchají, a když ne, tak majestátně odjely s 2-mi ďuznami v trupu jak vrata. Kvůli eskortě nebylo možno pozorovat, jak proběhla jejich další plavba.
Potkal jsem jednu niněru o 1950 BRT a bylo mi líto použít na ni torpédo. Tak jsem se ji rozhodl udolat dělem a to jsem si dal. 110 AP a 57 HE pod čáru ponoru, než se uráčila explodovat. Pochopitelně ve chvíli, kdy jsem od ní byl vzdálen asi na 240 metrů a moje hlídka odešla do větších lovišť, přiznáím se, že jsem zbaběle použil save.
Dorazil jsem do Surabaje 12.1.1942, 3 ryby Mk. 10 na palubě, 28 500 BRT - díky 2-ma tučným tankerům z konvoje. Získaná Bronzová hvězda - celková spokojenost.



Naposledy upravil Riptor von R.I.P. dne 03. 03. 2008, 12:39, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
no bouchnu do toho datadisk, a uvidime, co to udela Smile, minimalne to rozhodne zkusim Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Po dnešku to vidím tak aspoň na 10 patrol ale uvidí sa Very Happy


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Asi dám SH4 jěště šanci - ale jen kvůli tomu datadisku  Wink  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
SH4 me celkem bavi ale i ostatni dily sou super.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hraju - přitáhla mě k tomu hlavně grafika a předtim jsem hrál ponorky naposled před mnoha lety Silent Service na Atari. Nepříjde mi to zdaleka tak hard core jak před tim varujou všichni recenzenti. Docela rychle se do toho člověk dostane. K SH3 bych se pochopitelně nevrátil i když většina fanoušků žánru miluje hlavne to. Už pro tu grafiku, sem rozmazlenej současnejma next-gen pařbama. Rád si vylezu na palubu a koukám, nebo čumim na destrukci kterou způsobuju, nebo solba po letadlech je slušná.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hemi napsal:
Hraju - přitáhla mě k tomu hlavně grafika a předtim jsem hrál ponorky naposled před mnoha lety Silent Service na Atari. Nepříjde mi to zdaleka tak hard core jak před tim varujou všichni recenzenti. Docela rychle se do toho člověk dostane. K SH3 bych se pochopitelně nevrátil i když většina fanoušků žánru miluje hlavne to. Už pro tu grafiku, sem rozmazlenej současnejma next-gen pařbama. Rád si vylezu na palubu a koukám, nebo čumim na destrukci kterou způsobuju, nebo solba po letadlech je slušná.
  SH je podla mna dost hardcore ale pri 100% realnosti.


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Vzhledem k tomu že jsem asi poslední kdo SH4 ještě nevyzkoušel, sehnal jsem ho, instaluju a přemýšlím o modech.... tak schválně co z toho vyleze


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no já sem si ho pučil nedávno od kámoše a zatim to pařim Smile akorát mě docela štve ty hw nároky...mám něco nad minimum ale šlape to blbě i na minimum...jinak celkem good hra Wink


Citovat
Příspěvek  
Jako není to špatná hra ale musím přiznat že proti SH 3 nemá takovou atmosféru ono prakticky vše po SH 3 bude mít problémy se uchytit.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ono by stačilo, kdyby zachovali ovládání z SH3 + nejakej menežment posádky


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
..když si tam hodíš UBM + OM a začneš zase v atlantiku, tak to není tak strašný..kámen úrazu je to ovládání...to je prostě šílený..


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.