Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Prosba o pomoc
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Prosba o pomoc 
Pánové asi to tu určitě někde je ale jsem docela zaměstnaný muž a nemám čas prohlížet všechna zde napsaná témata i když bych docela chtěl.Hlavním důvodem je že zatím ještě pořád nemám doma net. Ale k věci chci si pořídit full verzi SHIII plus něco navíc nějaký ten datadisc nebo jak tu píšete mód ale vůbec nevým jaký??? Proto vás tím to prosím o radu a zároveň předem děkuji za odpověď. Syn někde sehnal kopiji SHIII a tak jsem se rozhodnul koupit pořádnou verzi a neřešit pořád jeho problémy s touto hrou. Tak jsem to již udělal několikrát poté co sehnal někde kopiji některé z her jsem mu raději sehnal legální hru která se pak dal snadněji vylepšovat. A tuto hru chci i já nějak mě to chytlo i přesto že nahraní poslední dobou nemám vůbec čas, nějak my doba nepřeje jo když jsem byl mladší tak to bylo jiné. No nechám toho tlachání a ještě jednou předem děkuji za případné odpovědi. Jo a klidně toto téma smažte když by jste mě navedly na starší téma popřípadě poradily.  Ferry


Citovat
Příspěvek Ferry 
Skus si precitat aspon tuto sekciu http://silenthunter.cz/forum/viewforum.php?f=10
Najdes tu nejake nazory na mody co sa hraju...  Wink
Liga "Die Kapitäne" sa hra na Silent Hunter 3 + patch 1.4b + The Grey Wolves mod.



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 10:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zdravím,
Je to v celku jednoduché, pokud námořníku SH3 přeci jen už trošku znáte a nějakou dobu hrajete v defaultu(čistá hra s patchem 1.4b bez modů) potom bych se rozhodoval v dnešní době už jen bud The Grey Wolves či The Grey Wolves Xpansion modem. V opačném případě bych ještě nějakou dobu hrál jen default hru a oťukal si jak a co v ní funguje.

Bylo by dobré přečíst si alespoň The Grey Wolves téma či The Grey Wolves Xpansion. I přes to že se tváří že jde o téměř jedno a to samé či pokračování není tomu tak. Oba mají svoje + a - a ne každému to může sedět.

Tak to asi na začátek.



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 10:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nepotřebuju pomoc ale jen mám dotaz:
Vracel jsem se z 1. hlídky v roce myslým 42,najednou mi byla poškozená velitelská místnost,zkontroloval jsem hloubku,protože sem neměl hlážení o žádný lodi,ta byla řes 1000 metrů,tak jsem se podíval na můstek a zamnou byla obchodní loď myslým cargo 2 nebo něco takovýho.Je možný že ne mě zaútočila tahle loď?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Beri napsal:
Je možný že ne mě zaútočila tahle loď?
jj. I obchodní loďstvo bylo ozbrojeno a i 3000m není bezpečná vzdálenost. ;-)


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
kdyz jsou nahore lode tak casto zjiszis ze nejsi dost daleko. a urcite jsou v deniku identifikaci lodi i informace o vyzbroji pokud se nepletu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek ...zadání.? 
Tak jsem se nechal převelet do teplejších krajin k 30 flotile, přístav Constanza a zadání-patrola
je "OST". Nemohu přijít na to, co to znamená a co se ode mne žádá. Poradí někdo??

zde je zadání..

Předem páni kapitání děkuji.!


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: ...zadání.? 
elksar napsal:
Tak jsem se nechal převelet do teplejších krajin k 30 flotile, přístav Constanza a zadání-patrola
je "OST". Nemohu přijít na to, co to znamená a co se ode mne žádá. Poradí někdo??

zde je zadání..

Předem páni kapitání děkuji.!


Myslim ze Cerne more bylo ve hre rozdeleno jen na 2 nebo 4 kvadranty. Napr - OST - vychod ...
Nekde jsem to snad cetl nebo videl, ale 100% si tim jist nejsem  Wink

Skutecna mapa ( link by Thomsen  Wink ) : http://www.geocities.com/germangrid/eblacksea.html



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 09. 01. 2008, 13:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek kdo hledá najde... 
Tak jsem k tomu něco našel, pravda je, že moře je rozděleno na dva sektory. Ale co se zde píše dále je pro mne tabu, prosím, pěkně koukám...  Embarassed  Rolling Eyes  help

mapa.text.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ve zkratce:
GWX přidává možnost kariéry za 30. flotilu, začínající 1.10.42 v domácím přístavu v Konstanci v Rumunsku. Kariéra začne hráč s ponorkou II D. Po 1.8.44, kdy končí působnost 30. flotily, je hráč automaticky převelen k 33.flotile do Flensburgu. Pokud bys tam nechtěl, je možnost před tímto datem podat přihlášku k jiné flotile.

Černé moře je rozděleno na 2 sektory - západní a východní. Z počátku kariéry kapitán plní útočné úkoly ve východní části černého moře, které je pod Sovětskou kontrolou, v průběhu 44 roku jsou to spíše obranné patroly proti sovětským silám.

Základní nastavení SH 3 ti zabrání získat renown za dosažení sektoru či setrvání 24 hodin v daném sektoru.

Místa patrol - ASOW - Azovské moře, OST - Východní část Č.M., WEST - Západní část Č.M.

30. flotila nemá žádný svůj specifický znak

Důležité sdělení !!! - Hráč si musí povolit "GWX Black Sea Campaign Files Only" nastavení před spuštěním patroly z Konstace , pokud zamýšlí ukončit patrolu v Černém moři. Toto nastavení může hráč kdykoliv vypnout, pokud bude chtít po následující patrole změnit flotilu, ať už ručně, či automaticky. GWX Team doporučuje pro použití tohoto nastavení použít JSGME - dodávaný s GWX, pro snadnou instalaci tohoto nastavení. Jo, a přečti si dokumenty k JSGME předtím, než to použiješ - rada k nezaplacení.

Za žádného velkého angličtináře se nepovažuju, tak doufám, že jsem to přelouskal správně Smile)


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
pls kde můžu najít data od gramofonu (mp3 atd...) srry že to tu už možná je ale nějak jsem nenatrefil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
To je jednoduché....

c:/.../silenthunter/data/sound/Gramophone

Enjoy it ! Smile


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Už jsem se tady někde ptal které barvy značí čí lodě ale zrovna jsem narazil na šedé (na mapě byl zobrazen konvoj červeně a při vyzoomování byly šedé lodě a červenej Hunt I Destroyer...Od koho to jsou lodě??

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mrkvička napsal:
Už jsem se tady někde ptal které barvy značí čí lodě ale zrovna jsem narazil na šedé (na mapě byl zobrazen konvoj červeně a při vyzoomování byly šedé lodě a červenej Hunt I Destroyer...Od koho to jsou lodě??


Šedě jsou značené lodě které přímo nevidíš... Víš o nich např z radaru nebo průzkumu ale ty přímo je nevidíš...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.