Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Novy v SH3 a SH4
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Novy v SH3 a SH4 
Nazdar kapitani, nedavno sem si koupil silent hunter 3 ktery me totalne dostal a stahl pod hladinu kde sem posledni dobou jako doma ale mel bych par otazek tak jestli mi nekdo poradi budu moc vdecny: Slysel jsem ze je na SH3 datadisk ale nejak o nem psali ze se to vubec nevyplati tak bych chtel slyset vas nazor jestli ma cenu si to kupovat, koupil sem si taky silent hunter 4 o kterem si myslim ze krome grafiky nic moc ale pry na nej uz taky vysel nejaky datadisk tak jestli o nem neco vite tak napiste jestli je dobry. Dik moc a lovu zdar jo a jestli se na to uz nekdo ptal tak sory ale nevsiml sem si.


Citovat
Příspěvek Re: Novy v SH3 a SH4 
James napsal:
Nazdar kapitani, nedavno sem si koupil silent hunter 3 ktery me totalne dostal a stahl pod hladinu kde sem posledni dobou jako doma ale mel bych par otazek tak jestli mi nekdo poradi budu moc vdecny: Slysel jsem ze je na SH3 datadisk ale nejak o nem psali ze se to vubec nevyplati tak bych chtel slyset vas nazor jestli ma cenu si to kupovat, koupil sem si taky silent hunter 4 o kterem si myslim ze krome grafiky nic moc ale pry na nej uz taky vysel nejaky datadisk tak jestli o nem neco vite tak napiste jestli je dobry. Dik moc a lovu zdar jo a jestli se na to uz nekdo ptal tak sory ale nevsiml sem si.


Cist forum, cist forum a jeste jednou cist forum.  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Stručně - Datadisk k SH4 se jmenuje U-Boot Missions (chlívek SH4 - Mody) / K SH3 vyšel datadisk Battle in the Mediterranean (nic moc), podívej se raději na tGW nebo GWX (SH3 - Mody).
 Wink


_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Alferi napsal:
Stručně - Datadisk k SH4 se jmenuje U-Boot Missions (chlívek SH4 - Mody) / K SH3 vyšel datadisk Battle in the Mediterranean (nic moc), podívej se raději na tGW nebo GWX (SH3 - Mody).
 Wink


K SH3 ještě vyšel "datadisk" Seawolves - Ale je to v podstatě skládanka rúzných free modů za peníze... Takže ten ROZHODNĚ nebrat i kdyby jsi na něj narazil...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Kruci uz jsem si ten datadisk malem obednal, dik za odpovedi.


Citovat
Příspěvek  
Raději upřesním, OBA "datadisky" jsou vlastně neoficiální a jsou složeny z převážně free modů.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sem se na dival na ty datadisky na netu a celkem dost drahe Shocked  kdyz vemu v uvahu ze ten mod tGW je zadarmo a o dost lepsi. Hlavne ty zvuky ty jsou genialni Smile

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.