Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Zobrazování v mapě
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Zobrazování v mapě 
Zdar námořníci  Laughing   mám takový malí problém s mapou , v základní verzi SH3 se my oběvovalo u kontaktu Přítel - Nepřítel , teď mám nainstalovaný Šedý vlky a tam se my nezobrazuje tato informace , už se my stalo že jsem potopil neutrální loď  Embarassed  , problém aspoň pro mě je v noci kdy nevídím na vlajku  .   Prosím o radu jestli existuje nějaký mini mod na tento můj drobný problém . Díky za pomoc a přeji dožití roku 1945  Laughing  THX

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Zobrazování v mapě 
joe98cz napsal:
Zdar námořníci  Laughing   mám takový malí problém s mapou , v základní verzi SH3 se my oběvovalo u kontaktu Přítel - Nepřítel , teď mám nainstalovaný Šedý vlky a tam se my nezobrazuje tato informace , už se my stalo že jsem potopil neutrální loď  Embarassed  , problém aspoň pro mě je v noci kdy nevídím na vlajku  .   Prosím o radu jestli existuje nějaký mini mod na tento můj drobný problém . Díky za pomoc a přeji dožití roku 1945  Laughing  THX


Ale to je v GWX/tGW záměrně... Žádný kapitán nepozná z mapy co je to za loď... Buď se naučíš rozpoznávat lodě dle příručky a nebo to jde změnit tuším v nějakém cfg souboru... Ale už si nepamatuju přesně ve kterém... Možná někdo z kapitánů...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Zobrazování v mapě 
No já je poznám podle příručky , ale potmě my to moc nejde  Embarassed  . THX za odpověď  aspoň vím že to není problém u mě , ale je to tam záměrně .



Naposledy upravil joe98cz dne 29. 02. 2008, 13:30, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pokud teda nehraješ bez externího pohledu, není nic snažšího než před útokem zkontrolovat vlajku lodi.... nepočítaněkrát jsem už zavíral torpédomety a salutoval z můstku nějakým frantíkům/taliánům Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
to je divný, v GWX je to stejně jako v tGW na Ctrl+Enter


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
to je divný, v GWX je to stejně jako v tGW na Ctrl+Enter

Je možný, že jsem to zmáčkl - stahoval jsem periskop (Ctrl+PgDn) a přehmát jsem se na Enter. Rolling Eyes


_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
me ukazuje neutraly jako enemy da se neco delat?


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
každej tu říká,že se mu na mapě zobrazují kontakty,nějakýma čárama prý ... já s gwx tam ale nic nemám,musím se řídit buď podle visuálu,nebo hydrofonu a někdy když semnou ten deb** od hydrofonu nespolupracuje,je to iritující!Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
oresteia záleži aj na tom ako máš nastavenú realnosť hry. Pokial si zaškrtla v nastanení pre hru poličko s kontaktami na mape tak sa potom nečuduj


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jinak, myslím, že tuto možnost si lze zvolit při pinstalaci tGW
další volba je při nastavení obtížnosti - pokud zaškrtneš No map contact update, tak se ti, tuším, budou zobrazovat jen ony čárky - ale to je jen doměnka protože už jsem to s touhle volbou dlouho nehrál


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zdarec, už si nepamatuju, jak to bylo v tGW, ale v poslední verzi GWX je to tak, že i když sou lodě zatemněný (např. německá), tak v případě nepřátelské lodě hlídka vždycky zařve "Schiff gesichtet!" Smile Takže hlídka vždy pozná, zda jde o nepřátelskou nebo spojeneckou (spřátelenou) loď.


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
v TGW to funguje stejně... Jinak hlášení "Schiff gesichtet" znamená "spatřena loď" - což hlídka hlásí pokaždé, když spatří jiné plavidlo - alespoň mně v TGW - nevím jak je tomu v GWX. Určení státní příslušnosti škopku zbývá na kapitánovi - aneb starý dobrý F12 - i když ve tmě nebo v dešti/vánici i to umí být občas problém... Na začátku války, dokud lodě nevezou výzbroj, mi to až tak nevadí, prostě stíhám loď tak dlouho, až se dostanu dostatečně blízko, abych viděl na vlajku, horší je to později...


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Taky se za nima táhnu, než zjistím co jsou zač, ale když jsem bez externího pohledu a narazím kolem devátý večer na velkou obchodní loď, abych ráno zjistil, že je neutrální: Řeknu vám, to bych jí nejradši potopil  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
von Kočičák: Hlídka i neutrální loď sice zahlásí, ale pouze v řádku "událostí" (při zrychleném čase) a zrychlení spadne na 1 (realtime). Ze zrychleného času ji však nenahlásí hlasem (hláškou). Tak zahlásí pouze u nepřátelské lodě. Nicméně taky cíl pro jistotu "stínuju", abych měl 100% jistotu. Už se mi tak podařilo omylem potopit německou loď. Přišly 2 rádiové hlášky za sebou -> zrychlení spadlo na 1 -> následně hlídka uviděla zatemněnou loď a nahlásila ji (hláškou při realtimu), tož sem to po ní šil Very Happy


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.