Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přístav - konec mise
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Přístav - konec mise 
Zdravím kapitány...
mám dotaz..jak skončím misi v přístavu musím někam zajet nebo jak?..díky za odpověd Wink
LOVU ZDAR!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Přístav - konec mise 
Nemusíš nikam zajíždět.Stačí dát ESC,apak "to dock".



Naposledy upravil mysak_bob dne 25. 08. 2009, 19:05, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
aha! Very Happy ..díky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek RE 
V podstatě to je univerzální ukončení mise.Pokud jseš u pžístavu tak to dock,pokud jseš u tankovací ponorky tak to"U XXX".Vše je ale podmíněno tím,že: tě nesmí být vidět,slišet,atd.viz ukazatel ponorky (červeny,zeleny)také musíš být(jak už hodně vzpomínané)na hladině,a sám,nebo mezi spojency.A to asi vše.



Naposledy upravil mysak_bob dne 25. 08. 2009, 19:05, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dobrý den mořští vlci tady na pár screenech sem viděl když někdo doplul do přístavu(esc a to dock), tak se v té tabulce oběví ponorka se vrací do přístavu... když dám já ecs a to dock tak mi to napíše ponorka ztracena... potom ji mám ale zajímá mě to, jestli mi to píše blbě nebo co?? mám 1.4 jinak bez módů
PS: vždycky jsem minimálně 30 km od domovského přístavu (někde sem tu četl že když jsem 30 km od domova tak mi to přidá renown) a jsem sám a na hladině...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No, ja v dobach, kdy jsem jeste hral offline, tak zajizdel primo az do doku a nemel jsem problem - at uz na 1.4b nebo na tGW.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
V oné závěrečné obrazovce nemá být "to dock", ale název konkrétního přístavu. Já doplouvám na 25 km.



Naposledy upravil Alferi dne 23. 02. 2008, 14:36, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Teda já nevim jak u ostatních, ale když zaplouvám do přístavu tak to poznám podle výkonu počítače kdy sem už na dosah, je to většinou kolem 20 km od přístavu ( na chvíli mi zamrze komp, neni tak výkonej jako ty vaši terminátoři Very Happy ), ale když už sem jenom 20 km od přístavu, tak rovnou zajedu do doku. A souhlasim tady s Alferim, je tam pak napsáno dok na ...(jméno přístavu)


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Když už jste se tu zmínily o tankovací ponorce, jak zjistim kde je nebo jak jí zavolám??? (mám tGW)


_________________
Tak tohle je moje kráska:

"U-556" Typ: VIIC Rok: 1941.............Kariéra: U-556 uskutečnila 2 plavby:
Kapitán: Kptlt.Herbert Wohlfarth......................1. 1. Května 1941 - 30. Května 1941 - Přesun z Kielu do Lorientu
Flotila: 1. Unterseebootsflottille.......................2. 19. Června 1941 - 27. Červana 1941 - severní Atlantik
Stavba započata: 2.1.1940...............Potopeno lodí: 6 plavidel o celkové hmotnosti 29 552 GRT potopeno,
Spuštěna: 7.12.1940................................................1 loď o hmotnosti 4986 GRT poškozena.
Zařazena do služby: 6.2.1941
http://magda.clanweb.eu/main.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
v urcitom roku je allebo su zobrazene na mape to znamena ze musis prist do toho sektoru kde su a staci dat escape a pozriet sa ci Ti vypsie tu ponorku, samozrejme sa s nou mozes dostat aj na dohlad , ale ide to aj bez toho uz to mam vyskusane Wink

prispevok dole:

Mozes tankovat pokial niesu dojne kravy vo vsetkych domovskych t.j. v modrych Laughing  dokoch Wink



Naposledy upravil Rado dne 23. 03. 2008, 21:36, celkově upraveno 1 krát.

_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Tankování 
Oki vyskoušim to....
ještě taková maličkost dá se natankovat i v jiném něž domovském přístavu???
Díky

Díky moc Rado Rolling Eyes  Smile



Naposledy upravil Kriechbaum dne 23. 03. 2008, 23:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Tak tohle je moje kráska:

"U-556" Typ: VIIC Rok: 1941.............Kariéra: U-556 uskutečnila 2 plavby:
Kapitán: Kptlt.Herbert Wohlfarth......................1. 1. Května 1941 - 30. Května 1941 - Přesun z Kielu do Lorientu
Flotila: 1. Unterseebootsflottille.......................2. 19. Června 1941 - 27. Červana 1941 - severní Atlantik
Stavba započata: 2.1.1940...............Potopeno lodí: 6 plavidel o celkové hmotnosti 29 552 GRT potopeno,
Spuštěna: 7.12.1940................................................1 loď o hmotnosti 4986 GRT poškozena.
Zařazena do služby: 6.2.1941
http://magda.clanweb.eu/main.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Muzes natankovat v jakem koli pratelskem pristavu Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zdravím všechny kapitány, na tomto fóru jsem úplný začátečník. Také co se SH 3 týče, tak jsem teprve na začátku. Moje otázka je jednoduchá : Když zajedu do přístavu, odměním posádku medailemi atd, musím ji po čase propustit a naverbovat jinou? Nebo jde používat jednu a tu samou posádku po celou válku? Ptám se proto, aby mi po několika hlídkách posádka nepadala únavou :-)  Hraju default verzi s patchem 1.4 bez módů - pro začátečníka mi to stačí.  Děkuji za odpověď.


_________________
"Kdybych věděl, že zítra bude konec světa, tak ještě dnes bych venku na zahrádce zasadil malou květinu."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nemusis nikoho propoustet.
pokud neprijdou k urazu = nezemrou pri nejake misi, vydrzi ti az do konce


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Díky moc za pomoc a za bleskovou odpověď!     Smile


_________________
"Kdybych věděl, že zítra bude konec světa, tak ještě dnes bych venku na zahrádce zasadil malou květinu."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.