Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 23 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 38, 39, 40  Další
The Grey Wolves Xpansion 3.0 - GWX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Poněvadž se mi podařilo si dokonale rozhasit instalaci, a tak musím všechny mody znova stáhnout, přemýšlím o GWX2 (místo doposavaď užívané tGW). V prvním vydání byly kritizovány především přehnané bojové schopnosti torpédoborců. Jak to vypadá v druhém dílu?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Alferi napsal:
Poněvadž se mi podařilo si dokonale rozhasit instalaci, a tak musím všechny mody znova stáhnout, přemýšlím o GWX2 (místo doposavaď užívané tGW). V prvním vydání byly kritizovány především přehnané bojové schopnosti torpédoborců. Jak to vypadá v druhém dílu?



Mám za sebou tři hlídky v GWX2...konec roku 1942 a mám dojem, že jsou DD hluchý a slepí...ten hustej mazec kterej nastal vždy po úspěšném útoku na konvoj jsem zatím nezažil. Ostraha konvoje sice okamžitě vyrazí do předpokládaného místa mojí pozice, ale mě se daří celkem v poklidu uniknout a to nemusím plout ani na plíživý chod. Ale může to být náhoda, uvidím až toho odjedu víc.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Už jsem tady něco popisoval na straně 22,ale tak daleko jako Merlin ještě nejsem,nicméně to hodnocení schopností DD je asi stejné.Ovšem ale letadla...,ty jsou.Dev team jde asi z extrému do extrému Rolling Eyes
V GWX 1.03 jsem třeba neměl čas na útok na tři lodě v konvoji,po první explozi začal mazec ....atd.V GWX 2.0 to jde v pohodě přežít,hloubka ale aspon 100 m.
Dlouho jsem se na Subsim nedíval ale ten patch měli pustit 31.1 08 ,ale v té době tam nic nového nebylo.Ani nevím co už měl měnit Question

@Alferi
Můžeš přece vyzkoušet spoustu možností,SH3 není spiel na jeden víkend


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
V GWX 1.03 jsem třeba neměl čas na útok na tři lodě v konvoji,po první explozi začal mazec ....atd.V GWX 2.0 to jde v pohodě přežít,hloubka ale aspon 100 m.

 Very Happy  Do hloubky vůbec nechodím. Tam mne vždy dostali a nemůžu hlídat kde je DD. Zůstávám v periskopové hloubce a kličkuju. Pokud mám "bold" tak ho pustím když je cca 1000 m ode mne a na 5 pryč. DD většinou zastaví nebo začne couvat.  Kapitan a to je moje chvíle odjednu aspoň na 350 m a ze zadu uhořem bum. Tak jsem poslal za misi 11 DD ke dnu.  Twisted Evil



Naposledy upravil von_Paulus dne 14. 02. 2008, 14:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
PvonR napsal:


 Very Happy  Do hloubky vůbec nechodím. Tam mne vždy dostali a nemůžu hlídat kde je DD. Zůstávám v periskopové hloubce a kličkuju. Pokud mám "bold" tak ho pustím když je cca 1000 m ode mne a na 5 pryč. DD většinou zastaví nebo začne couvat.  Kapitan a to je moje chvíle odjednu aspoň na 350 m a ze zadu uhořem bum. Tak jsem poslal za misi 11 DD ke dnu.  Twisted Evil

To je předpokládám v době "před hedgehogem". Ale i tak by DD měl ponorku u hladiny lokalizovat a třeba alespoň taranovat. (zmiňovaným způsobem jsem ovšem rovněž odbachnul pěknou řádku torpédoborců Wink )

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Alferi napsal:
PvonR napsal:


 Very Happy  Do hloubky vůbec nechodím. Tam mne vždy dostali a nemůžu hlídat kde je DD. Zůstávám v periskopové hloubce a kličkuju. Pokud mám "bold" tak ho pustím když je cca 1000 m ode mne a na 5 pryč. DD většinou zastaví nebo začne couvat.  Kapitan a to je moje chvíle odjednu aspoň na 350 m a ze zadu uhořem bum. Tak jsem poslal za misi 11 DD ke dnu.  Twisted Evil

To je předpokládám v době "před hedgehogem". Ale i tak by DD měl ponorku u hladiny lokalizovat a třeba alespoň taranovat. (zmiňovaným způsobem jsem ovšem rovněž odbachnul pěknou řádku torpédoborců Wink )



 no Podařilo se mi to i v r. 1945 super


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zatím jsem po pár dnech s GWX2 celkem spokojen. Doprovodné lodě jsou mnohem aktivnější, než v tGW (kde po mě často po útoku na konvoj snad ani nepátraly), ale s jistou šikovností se jim dá uniknout (žádná sebevražda). Akorát mě zase dosti sejří posílání zpráv z BdU - dřív to byly aspoň trochu zajímavé zprávy z akcí, teď mi to v jednom kuse (1943) posílá stereotypní info o potopených ponorkách. Co je mi hergot do toho, navíc to podlamuje bojovou morálku.  Twisted Evil  Kdyby to šlo nějak vypnout, hlavně to zpomalování na 1x.  Rolling Eyes


_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
2 Alferi: Použij SH Commandera, tam si můžeš nastavit, aby se ti čas nezpomaloval na 1


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
2 Alferi: Použij SH Commandera, tam si můžeš nastavit, aby se ti čas nezpomaloval na 1

To právě nefunguje. Evil or Very Mad


_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Fakt? To je divný...


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Alferi napsal:
Riptor von R.I.P. napsal:
2 Alferi: Použij SH Commandera, tam si můžeš nastavit, aby se ti čas nezpomaloval na 1

To právě nefunguje. Evil or Very Mad


Na subsimu uváděl borec že se má nastavit radio report na 2048,což jsem učinil ale stejně se to zpomaluje na 1 Evil or Very Mad .Někde na foru je popsany smazání těch reportu,ale zase tolik mě to žíly netrhá Neutral


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Už jsem s tím vydrbal. Je potřeba pohrát si se souborem: ...\SilentHunter3\data\Campaigns\Campaign\messages_en.txt  - Buď ho bezohledně přejmenovat (a tudíž zneškodnit), nebo z něj alespoň vymazat ty otravné hlášky o ztracených lodích. Idea


_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Naskytla se mi příležitost pořádně vyzkoušet detekční a bojové možnosti protiponorkové obrany v roce 1942. Zaútočil jsem na formaci pěti torpédoborců, jednoho zničil a jal se urychleně ponořovat. V tGW stačilo klesnout na cca 160m a hladinová plavidla prakticky ztratila možnost mě detekovat a tedy na mě nějak účinně zaútočit - tady ne. Ponořil jsem se postupně až na 250m, ale pořád mě aspoň jedna z těch čtyř kroužících lodí sem tam zachytila a bombardovala. Trvalo mi docela dlouho, než jsem je setřásl. Takhle jsem si to nějak představoval. Cool  Tedy: s jedním nebo dvěma DD by uniknout nebyl takový problém, stačí znát základní finty, ale při větším množství nepřátel už je to dost ostrý.



Naposledy upravil Alferi dne 04. 03. 2008, 09:43, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no , pises, ze te DD v tGW pri 160m ztratili, ja se jim ztratil az pod hranici 200m a to jsem byl tichej jak myska  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jde o to že při startu hry se nahraje pokaždé jiný Thermal layer. Takže tě GWX může DD ztratit ve 130m a v tGW mučit v 200m a zase naopak.
Jde spíše o nastavení vlastností DD(Sensors). A na 42 mě 250m přijde opravdu teror.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 23 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 38, 39, 40  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.