Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Zásek klávesnice
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Zásek klávesnice 
Při externím pohledu se mi stane, že se zasekne klávesnice a nejde tudíž ovládat ponorku. (Tedy jde, ale jenom myší) Nemůžu ani ukončit misi, ani to shodit Alt+Tab, prostě zákys, nutný tvrdý reset. Když kliknu myší na stanoviště v ponorce, je to v poho, ale jakmile dám externí pohled, začne mi kamera odjíždět (ve čtvrtek v lize jsem jel dopředu, včera dozadu). Píšu až teď. (ve čtvrtek se mi to kouslo, když už jsem byl stejně KIA, takže o nic nešlo, ale včera jsem měl krásných hodně BRT  Crying or Very sad ) Nemohlo by to být mapou? Poprvé se mi to stalo ve čtvrtek a nikdy před tím ne.  help  nechci už  titanic  
 wall


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
mapou - ne
odjíždění pohledu - to se občas stává asi každému

...co si dělal před čtvrtkem, druhý mod, úprava nastavení, .... apod?


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
právě že nic  Sad

odjíždění nejni tak tragický, ale to, že mi nefunguje klávesnice, periskop.hloubkay crashdive a podobné povely
a hlavně nemůžu hru ukončit  Laughing



Naposledy upravil Ravel dne 28. 01. 2008, 17:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nemáš náhodou připojený Joystick nebo gamepad?


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mám gamepad nainstalovanej, ale nepřipojenej. Ale ten už požívam od Vánoc.  Shocked


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.