Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 25 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 49, 50, 51  Další
Screenshots Galerie
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek to Alferi 
...to bude tím že do něj asi Bismarck ještě stačil střílet...


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
To je rouhání! Půjdeš do pekla!!!!  Twisted Evil


Jjj půjde nás víc... za chvíli se hraje Hunt or Hunt Laughing


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: to Alferi 
Sarroth napsal:
...to bude tím že do něj asi Bismarck ještě stačil střílet...

Myslíš to, že se neobjevila ikona? Ta se snad objeví vždycky, například když je loď potopena letadlem. Spíš bych řekl, že hra nepočítá s takovým způsobem poslání ke dnu - když nedojde k destrukci, která běžně vede k potopení. Question

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To že to nebylo na mapě bych vůbec neřešil, to se stává často, ale to že ti to tu lod nepřipsalo, to bylo asi tím že to tu lod "připsalo" Bismarcku. Docela mockrát se mě lod převrátila a normálně mě jí to přičetlo. Lodě to většinou nepřičte při okamžitém rozlomení.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
... že ti to tu lod nepřipsalo, to bylo asi tím že to tu lod "připsalo" Bismarcku.

Je to možný. Mě se ale stalo (jednou) i to, že jsem s tonáží utřel i jakožto jediný útočící. Pak se v tom vyznej. ... Holt žádná hra není dokonalá. Smile



Naposledy upravil Alferi dne 26. 01. 2008, 17:53, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Taky tak často potkáváte čoudící nebo dokonce hořící torpédovky? Asi jak si to dusej na plnej plyn, tak v jednom kuse do něčeho vráží, či co..? Smile


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Alferi napsal:
Taky tak často potkáváte čoudící nebo dokonce hořící torpédovky? Asi jak si to dusej na plnej plyn, tak v jednom kuse do něčeho vráží, či co..? Smile


Jó, také je občas vidím v tomto stavu, ale téže jsem viděl jak si je podávájí němečtí stíhači a bombardéry. Tak toto může být od načechrání jejich fazonky letectvem.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Hrome !!! 
Povstání v Arnheimu !!!
(Září 1942, Very Happy)




_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
jj, Arnheim se našim nepodařilo dobýt vůbec - mám ho tak celou dobu  Laughing


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
V GWX2 už Arnhem padl. Very Happy

Několik momentek:

Při nastavení "dohled 16km" se objevila zajímavě psychedelická obloha (jedná se o denní světlo)


Atlantida u břehů Messiny


Na tenhle škuner jsem napjatě číhal. No bylo mi divný, že neslyším motor. Smile



_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Úžasné snímky, no není ta hra dokonalá? super


_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No, dokonala neni, protoze ma bugy.  Crying or Very sad


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Konečně samostatný model VIIC - 41.



_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Alferi napsal:
V GWX2 už Arnhem padl. Very Happy

Několik momentek:

Při nastavení "dohled 16km" se objevila zajímavě psychedelická obloha (jedná se o denní světlo)


Taková obloha není ani v the Simpsons v čarodejnických dílech Very Happy ,co máš za grafickou kartu?



Naposledy upravil Herr Flick dne 18. 02. 2008, 19:39, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Herr Flick napsal:

Taková obloha není ani v the Simpson v čarodejnických dílech Very Happy ,co máš za grafickou kartu?

Radeon 9600, ovladače celkem aktuální. Nenapadá mě, proč ten 16 km dohled takhle blbne.


_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 25 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 49, 50, 51  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.