Právě je 15. 06. 2026, 00:52
| Autor |
Zpráva |
patrez13
Odpovědi: 50
Zhlédnuto: 62008
|
Fórum: Multiplayer SH Zaslal: 21. 03. 2012, 18:38 Předmět: Nejde multiplayer
Ak naozaj nastane takato situacia, že skončí podpora SH3, čo sa bude dalej robiť ? pribije to klince na rakve ligy ? alebo skusime experimentovať s hamachi ?
|
 |
patrez13
Odpovědi: 30
Zhlédnuto: 48315
|
Fórum: Multiplayer SH Zaslal: 17. 03. 2012, 12:44 Předmět: Hamachi
Mne ide hamachi na win 7 64-bit v pohode  a hrávam aj fifu v pohode 
|
 |
patrez13
Odpovědi: 50
Zhlédnuto: 62008
|
Fórum: Multiplayer SH Zaslal: 17. 03. 2012, 12:35 Předmět: Nejde multiplayer
myslím že kapacity hamachi, stacia aj pre free licenciu...
|
 |
patrez13
Odpovědi: 50
Zhlédnuto: 62008
|
Fórum: Multiplayer SH Zaslal: 17. 03. 2012, 10:44 Předmět: Nejde multiplayer
Tak snáď ostáva ešte hamachi, ale neviem či to takto môže fungovať ale malo by..otázkou je stabilita pri hre cez hamachi.
|
 |
patrez13
Odpovědi: 50
Zhlédnuto: 62008
|
Fórum: Multiplayer SH Zaslal: 17. 03. 2012, 02:10 Předmět: Nejde multiplayer
Je to skutočne pravda ?
|
 |
patrez13
Odpovědi: 446
Zhlédnuto: 287082
|
Fórum: Vše pro co není téma Zaslal: 15. 03. 2012, 11:30 Předmět: Kuriózní, vtipná a jinak zajímavá videa a obrázky.
|
 |
patrez13
Odpovědi: 34
Zhlédnuto: 40300
|
Fórum: Vše pro co není téma Zaslal: 14. 03. 2012, 01:35 Předmět: OT-Neoficiální SH "Mädchen" téma
ak zoženieš uniformu tak holky od nas sa na fotenie určite podujmu  a vieš čo ?  brigadirka uplne stači 
|
 |
patrez13
Odpovědi: 34
Zhlédnuto: 40300
|
Fórum: Vše pro co není téma Zaslal: 14. 03. 2012, 00:44 Předmět: OT-Neoficiální SH "Mädchen" téma
chcem nejaku v uniforme kriegsmarine 
|
 |
patrez13
Odpovědi: 50
Zhlédnuto: 62008
|
Fórum: Multiplayer SH Zaslal: 14. 03. 2012, 00:24 Předmět: Nejde multiplayer
Neviem či je to pravda, ale na podpore ubi doteraz ani o chybe nevedeli...ak som sa dobre dočítal, ale ževraj už pracuju na odstraneni poruchy..
|
 |
patrez13
Odpovědi: 3
Zhlédnuto: 8185
|
Fórum: SH3 - Problémy s hrou, návody Zaslal: 13. 03. 2012, 10:07 Předmět: Utok na konvoj
Jednoducho, vhodne postavenie, pliživa plavba (nesmie sa ani prdieť), alebo sleduj konvoj a počkaj si na noc, taktitka jedno torpedo jedna lod, potom doražame 
|
 |
patrez13
Odpovědi: 180
Zhlédnuto: 137794
|
Fórum: Literatura a filmy o ponorkách Zaslal: 12. 03. 2012, 00:26 Předmět: Film: Das Boot
Konečne sa mi to podarilo zohnať vo full HD. Je to niečo neuveritelne, kvalita excelentna, a ta ostrosť, proste parada.
|
 |
patrez13
Odpovědi: 34
Zhlédnuto: 40300
|
Fórum: Vše pro co není téma Zaslal: 11. 03. 2012, 13:00 Předmět: OT-Neoficiální SH "Mädchen" téma
Tak at dava bacha až bude střilet torpéda
Vyžaduje správne nastavení TDC.
A hele Admiralita
http://s13.postimage.org/k3fzp2ann/29123_Sexy_Navy_Admiral_Costume_large.jpg
|
 |
patrez13
Odpovědi: 34
Zhlédnuto: 40300
|
Fórum: Vše pro co není téma Zaslal: 11. 03. 2012, 01:59 Předmět: OT-Neoficiální SH "Mädchen" téma
První důstojník 
|
 |
patrez13
Odpovědi: 34
Zhlédnuto: 40300
|
Fórum: Vše pro co není téma Zaslal: 11. 03. 2012, 01:32 Předmět: OT-Neoficiální SH "Mädchen" téma
mnam
http://s16.postimage.org/nmnvceykh/sailor_costume.jpg
|
 |
patrez13
Odpovědi: 180
Zhlédnuto: 137794
|
Fórum: Literatura a filmy o ponorkách Zaslal: 09. 03. 2012, 18:22 Předmět: Film: Das Boot
Kto by si chcel pozrieť ešte tak tu je cely film na youtube v nemčine
http://www.youtube.com/watch?v=ZfFb6hIyv8s&feature=related
|
 |
| |
| Strana 1 z 6 |
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
|