Právě je 15. 06. 2026, 01:22
| Autor |
Zpráva |
mutos
Odpovědi: 760
Zhlédnuto: 410663
|
Fórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní Zaslal: 23. 08. 2009, 12:25 Předmět: Screenshots Galerie
to Bobo Wolf
tu jde o to že hraju cs  A když máš skype tak ti to laguje    jinak bych tam byl pořád že 
|
 |
mutos
Odpovědi: 760
Zhlédnuto: 410663
|
Fórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní Zaslal: 23. 08. 2009, 09:06 Předmět: Screenshots Galerie
kdybyste někdy ještě zháněli hráče  tak mi napište na icq 389793121 rád se přidám 
|
 |
mutos
Odpovědi: 127
Zhlédnuto: 89965
|
Fórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní Zaslal: 20. 07. 2009, 09:44 Předmět: yup
|
 |
mutos
Odpovědi: 760
Zhlédnuto: 410663
|
Fórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní Zaslal: 09. 07. 2009, 16:33 Předmět: sfhdhwsh
bože mapa v mlze?  já se ztrácím ve dne  
|
 |
mutos
Odpovědi: 38
Zhlédnuto: 58219
|
Fórum: SH3 - Začátečník Zaslal: 15. 02. 2009, 10:00 Předmět: to Adler von ...
Máš zadní a přední rezervy ne  tak podle toho  přední dopředu zádní dozadu  zastavit fajně dobré počasí a jedeeeeeem podle toho jak máš zkušenou posádku ti to nabijou rychleji 
|
 |
mutos
Odpovědi: 19
Zhlédnuto: 13606
|
Fórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní Zaslal: 09. 02. 2009, 21:54 Předmět: qvik
Palivová nádrž  nebo trup 
|
 |
mutos
Odpovědi: 172
Zhlédnuto: 99193
|
Fórum: Koš Zaslal: 08. 02. 2009, 09:25 Předmět: Překlad
Překládá to někdo???? jinak já bych se to toho pustil ajina mi celkem jde 
|
 |
mutos
Odpovědi: 19
Zhlédnuto: 13606
|
Fórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní Zaslal: 08. 02. 2009, 09:05 Předmět: Bu
Jak kdy na malé lodičky kanon ať neplýtvám torpédama 
|
 |
mutos
Odpovědi: 760
Zhlédnuto: 410663
|
Fórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní Zaslal: 26. 01. 2009, 19:46 Předmět: to Aspire:
17 uzlů  ty kokoooos  kam spěcháš 
|
 |
mutos
Odpovědi: 5
Zhlédnuto: 7646
|
Fórum: Koš Zaslal: 27. 12. 2008, 11:42 Předmět: Lababa
Nemáš na to PC asi ...
|
 |
mutos
Odpovědi: 14
Zhlédnuto: 10639
|
Fórum: SH3 - Mody Zaslal: 26. 12. 2008, 18:19 Předmět: AAA
Jěště otázečka ..... Je nějaký mod který v periskopu zapne červené světlo?? a nebo v kolik hodin se to zapne automaticky:)
|
 |
mutos
Odpovědi: 134
Zhlédnuto: 106884
|
Fórum: Literatura a filmy o ponorkách Zaslal: 26. 12. 2008, 13:34 Předmět: U-260
U-260
Na mořském dně
http://www.youtube.com/watch?v=grARWNspSVQ
|
 |
mutos
Odpovědi: 760
Zhlédnuto: 410663
|
Fórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní Zaslal: 25. 12. 2008, 23:19 Předmět: ss
Fajné foto
EDIT Quote
|
 |
mutos
Odpovědi: 32
Zhlédnuto: 25449
|
Fórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní Zaslal: 25. 12. 2008, 23:17 Předmět: ....
Wu tang clan 
|
 |
mutos
Odpovědi: 313
Zhlédnuto: 218827
|
Fórum: Důležité informace pro návštěvníky fóra... Zaslal: 25. 12. 2008, 23:16 Předmět: Gratulace
Gratuluji 
|
 |
| |
| Strana 1 z 5 |
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
|