Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Bylo nalezeno 20 výsledků hledání.
Autor Zpráva
PříspěvekFórum: Vše pro co není téma   Zaslal: 09. 08. 2009, 18:31   Předmět: SH3 na jiných OS

Mno, nevím jestli to bude tou pamětí - každopádně, mám tu 3GB RAM, což by mělo být až až,... spíš mě napadá jiná věc - instalačka, patche a tGW byly instalátory pod Wine, ale DKPP se jen rozbalí, zkus ...
PříspěvekFórum: Vše pro co není téma   Zaslal: 09. 08. 2009, 17:12   Předmět: SH3 na jiných OS

Tak jsem dnes zkoušel rozchodit SH3 pod Ubuntu 9.04. S poslední verzí Wine. Nainstaloval jsem vše do tGW packu - přičemž, do této doby byl SH3 funkční - tj. povedlo se spustit kariéru. Normálně vyplou ...
PříspěvekFórum: SH4 - Mody   Zaslal: 23. 05. 2009, 21:24   Předmět: Výměna členů posádky

Zdarec! Mám tu problém. Jedu SH4 s módem Fall Of The Rising Sun v 1.2. Po misi (USA kampaň) když odměňuji posádku se mi v seznamu námořníků, které si mohu naverbouvat objeví jedinci, kteří mají nějaké ...
PříspěvekFórum: Literatura a filmy o ponorkách   Zaslal: 26. 04. 2009, 20:17   Předmět: Film: U-900

http://www.postimage.org/aVf5DrA.jpgU-900 je komedie, odehrávající se na ponorce v roce 1944 (podle vzhledu je to typ VIIC - ovšem emblém patří U-96). Hlavní roli hraje komik Atze Schröder, takže už j ...
PříspěvekFórum: Lodě, ponorky a letadla   Zaslal: 12. 02. 2009, 23:24   Předmět: U-995

Pro změnu další: tentokrát U-995

PříspěvekFórum: Lodě, ponorky a letadla   Zaslal: 12. 02. 2009, 23:19   Předmět: U-776

Web věnovaný ponorce U-776

PříspěvekFórum: Lodě, ponorky a letadla   Zaslal: 12. 02. 2009, 23:15   Předmět: U - 212

Web věnovaný ponorce U-212

PříspěvekFórum: Lodě, ponorky a letadla   Zaslal: 12. 02. 2009, 23:11   Předmět: U-Boot Museum

Stránky o vystavených německých ponorkách - docela zajímavé



koukám že už tu link někde je ...
PříspěvekFórum: Lodě, ponorky a letadla   Zaslal: 12. 02. 2009, 23:05   Předmět: U-Boot Zentrale

Další web jak v němčině tak i v angličtině:

PříspěvekFórum: Lodě, ponorky a letadla   Zaslal: 12. 02. 2009, 23:02   Předmět: Deutsche Unterseeboote 1933 - 1945

Takže, taky sem přidávám jeden odkaz na web. Už jsem ho sice posílal přímo někomu z adminů, aby to přidal na stránky, ale nic se neděje, dosud se tam neobjevil.
Jinak web je německy - což by zde nemě ...
PříspěvekFórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní   Zaslal: 06. 02. 2009, 00:15   Předmět: Hlavní motiv v SH3: tGW

Tak se mi konečně povedlo dopátrat se původu hlavního hudebního motivu:

Je to z filmu "Romeo + Julie" (1996) - skladba Escape from Mantua
na soundtrack CD Vol.2

Pro hudební nadšence j ...
PříspěvekFórum: Vše pro co není téma   Zaslal: 01. 02. 2009, 21:35   Předmět: SH3 na jiných OS

Zrovna mě napadlo, že jsem tu neviděl žádné podobné téma. Vznáším proto dotaz:

"Zkoušel zde někdo nainstalovat a zprovoznit SH3 na jiném operačním systému než Windows?"

Co třeba nějako ...
PříspěvekFórum: Vše pro co není téma   Zaslal: 01. 02. 2009, 21:12   Předmět: Jaký máte na hraní SH3 počítač?

já to mastim na NoteBooku bo na starým kompu mám ještě pravěkou grafárnu bez PixelShaderu a ponorky mi tak levitujou v prostoru.

Jinak book je

TOSHIBA Satellite A200-10X

CPU: Intel Core 2 Duo ...
PříspěvekFórum: Ostatní hry   Zaslal: 29. 01. 2009, 19:25   Předmět: FlightGear Flight Simulator

No, tak to mě momentálně už nehrozí. Laughing ... Ale je fakt, že jako MS Flight Simulator to je v lecčems podobný. Problém je, že původně tohle je Linuxácká aplikace. Kdysi jsem ji zkoušel pod Ubuntu.. ...
PříspěvekFórum: Ostatní hry   Zaslal: 29. 01. 2009, 18:37   Předmět: FlightGear Flight Simulator

http://www.flightgear.org/images/fglogosm.jpg
Zkoušel někdo z vás tento simulátor? Poslední dobou jsem mu docela propadl. Je to sice krapet složité na ovládání, ale momentálně přemýšlím o pořízení ně ...
 
Strana 1 z 2 Jdi na stránku 1, 2  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina