Právě je 11. 06. 2026, 15:38
| Autor |
Zpráva |
mormodej
Odpovědi: 5
Zhlédnuto: 5431
|
Fórum: Vše pro co není téma Zaslal: 09. 08. 2009, 18:31 Předmět: SH3 na jiných OS
Mno, nevím jestli to bude tou pamětí - každopádně, mám tu 3GB RAM, což by mělo být až až,... spíš mě napadá jiná věc - instalačka, patche a tGW byly instalátory pod Wine, ale DKPP se jen rozbalí, zkus ...
|
 |
mormodej
Odpovědi: 5
Zhlédnuto: 5431
|
Fórum: Vše pro co není téma Zaslal: 09. 08. 2009, 17:12 Předmět: SH3 na jiných OS
Tak jsem dnes zkoušel rozchodit SH3 pod Ubuntu 9.04. S poslední verzí Wine. Nainstaloval jsem vše do tGW packu - přičemž, do této doby byl SH3 funkční - tj. povedlo se spustit kariéru. Normálně vyplou ...
|
 |
mormodej
Odpovědi: 6
Zhlédnuto: 11676
|
Fórum: SH4 - Mody Zaslal: 23. 05. 2009, 21:24 Předmět: Výměna členů posádky
Zdarec! Mám tu problém. Jedu SH4 s módem Fall Of The Rising Sun v 1.2. Po misi (USA kampaň) když odměňuji posádku se mi v seznamu námořníků, které si mohu naverbouvat objeví jedinci, kteří mají nějaké ...
|
 |
mormodej
Odpovědi: 0
Zhlédnuto: 6191
|
Fórum: Literatura a filmy o ponorkách Zaslal: 26. 04. 2009, 20:17 Předmět: Film: U-900
http://www.postimage.org/aVf5DrA.jpgU-900 je komedie, odehrávající se na ponorce v roce 1944 (podle vzhledu je to typ VIIC - ovšem emblém patří U-96). Hlavní roli hraje komik Atze Schröder, takže už j ...
|
 |
mormodej
Odpovědi: 102
Zhlédnuto: 139965
|
Fórum: Lodě, ponorky a letadla Zaslal: 12. 02. 2009, 23:24 Předmět: U-995
Pro změnu další: tentokrát U-995
|
 |
mormodej
Odpovědi: 102
Zhlédnuto: 139965
|
Fórum: Lodě, ponorky a letadla Zaslal: 12. 02. 2009, 23:19 Předmět: U-776
Web věnovaný ponorce U-776
|
 |
mormodej
Odpovědi: 102
Zhlédnuto: 139965
|
Fórum: Lodě, ponorky a letadla Zaslal: 12. 02. 2009, 23:15 Předmět: U - 212
Web věnovaný ponorce U-212
|
 |
mormodej
Odpovědi: 102
Zhlédnuto: 139965
|
Fórum: Lodě, ponorky a letadla Zaslal: 12. 02. 2009, 23:11 Předmět: U-Boot Museum
Stránky o vystavených německých ponorkách - docela zajímavé
koukám že už tu link někde je ...
|
 |
mormodej
Odpovědi: 102
Zhlédnuto: 139965
|
Fórum: Lodě, ponorky a letadla Zaslal: 12. 02. 2009, 23:05 Předmět: U-Boot Zentrale
Další web jak v němčině tak i v angličtině:
|
 |
mormodej
Odpovědi: 102
Zhlédnuto: 139965
|
Fórum: Lodě, ponorky a letadla Zaslal: 12. 02. 2009, 23:02 Předmět: Deutsche Unterseeboote 1933 - 1945
Takže, taky sem přidávám jeden odkaz na web. Už jsem ho sice posílal přímo někomu z adminů, aby to přidal na stránky, ale nic se neděje, dosud se tam neobjevil.
Jinak web je německy - což by zde nemě ...
|
 |
mormodej
Odpovědi: 32
Zhlédnuto: 25446
|
Fórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní Zaslal: 06. 02. 2009, 00:15 Předmět: Hlavní motiv v SH3: tGW
Tak se mi konečně povedlo dopátrat se původu hlavního hudebního motivu:
Je to z filmu "Romeo + Julie" (1996) - skladba Escape from Mantua
na soundtrack CD Vol.2
Pro hudební nadšence j ...
|
 |
mormodej
Odpovědi: 5
Zhlédnuto: 5431
|
Fórum: Vše pro co není téma Zaslal: 01. 02. 2009, 21:35 Předmět: SH3 na jiných OS
Zrovna mě napadlo, že jsem tu neviděl žádné podobné téma. Vznáším proto dotaz:
"Zkoušel zde někdo nainstalovat a zprovoznit SH3 na jiném operačním systému než Windows?"
Co třeba nějako ...
|
 |
mormodej
Odpovědi: 139
Zhlédnuto: 113509
|
Fórum: Vše pro co není téma Zaslal: 01. 02. 2009, 21:12 Předmět: Jaký máte na hraní SH3 počítač?
já to mastim na NoteBooku bo na starým kompu mám ještě pravěkou grafárnu bez PixelShaderu a ponorky mi tak levitujou v prostoru.
Jinak book je
TOSHIBA Satellite A200-10X
CPU: Intel Core 2 Duo ...
|
 |
mormodej
Odpovědi: 5
Zhlédnuto: 7505
|
Fórum: Ostatní hry Zaslal: 29. 01. 2009, 19:25 Předmět: FlightGear Flight Simulator
No, tak to mě momentálně už nehrozí.  ... Ale je fakt, že jako MS Flight Simulator to je v lecčems podobný. Problém je, že původně tohle je Linuxácká aplikace. Kdysi jsem ji zkoušel pod Ubuntu.. ...
|
 |
mormodej
Odpovědi: 5
Zhlédnuto: 7505
|
Fórum: Ostatní hry Zaslal: 29. 01. 2009, 18:37 Předmět: FlightGear Flight Simulator
http://www.flightgear.org/images/fglogosm.jpg
Zkoušel někdo z vás tento simulátor? Poslední dobou jsem mu docela propadl. Je to sice krapet složité na ovládání, ale momentálně přemýšlím o pořízení ně ...
|
 |
| |
| Strana 1 z 2 |
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
|